На Полтавщині виявили скіфське золото, якому 2600 років. ФОТО
Прикраси, знайдені в кургані (Фото:історико-культурний заповідник Більськ)
У дивовижному археологічному відкритті, яке може змінити уявлення про історію регіону, на Полтавщині було виявлено цінні золоті артефакти в стародавніх курганах, вік яких оцінюють у 2600 років.
Археологічний загін, що працює на території Полтавської області, виявив коштовності, укладені в старовинні кургани, які були створені понад дві тисячі років тому. Серед знахідок були прикраси, монети та різноманітні предмети, виготовлені із золота та інших дорогоцінних матеріалів, пише zmist.pl.ua, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.ua.
Експерти вважають, що ці артефакти можуть надати унікальний погляд на стародавню історію регіону і дати змогу глибше зрозуміти культуру і звичаї того часу. Відкриття може також розширити наші знання про торговельні та культурні зв’язки тієї епохи.
Дослідники підкреслюють, що виявлені золоті предмети є цінним історичним надбанням, яке може пролити світло на життя стародавніх суспільств, їхні релігійні практики та соціальну структуру.
Однак, крім своєї історичної цінності, це відкриття також викликало інтерес вчених і археологів у контексті сучасних технологій.
Сучасні методи аналізу та консервації дають змогу детальніше вивчити і зберегти ці артефакти, розкриваючи нові деталі їхнього походження і використання.
Фото: Історико-культурний заповідник "Більськ".
Фото: Історико-культурний заповідник "Більськ".
Фото: Історико-культурний заповідник "Більськ".
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки