MENU

Теща заступника Одеського обласного ТЦК купила за 5 тис. грн авто вартістю майже 4 млн: в НАЗК викрили аферу

711 0

Теща заступника Одеського обласного ТЦК купила за 5 тис. грн авто вартістю майже 4 млн: в НАЗК викрили аферу

Національне агентство з питань запобігання корупції зафіксувала ознаки незаконного збагачення заступника начальника Одеського обласного територіального центру комплектування Дениса Галушка. Він, ймовірно, збагатився на понад 14 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК, інформує UAINFO.org.

Так, теща Галушка з 2020 року придбала, а потім продала два автомобілі. Йдеться про авто Mercedes-Benz GLE 43 AMG вартістю 2 млн грн та Mercedes-Benz GLS 350 вартістю 2,3 млн грн. Торік жінка також придбала BMW X7 XDRIVE 30D.

У НАЗК зазначили, що при реальній вартості автівки у 3,9 млн грн в укладеному договорі купівлі-продажу ціна авто вказана 5 тис. грн, що свідчить про приховування реальної вартості його набуття.

Читайте також: У НАЗК розповіли, яка частка корупціонерів серед працівників військкоматів

Також теща військкома придбала будинок та земельну ділянку. Їх вартість становить понад 3 млн грн.

Водночас син Галушка отримав у власність квартиру в Одесі, вартістю 563 тис. грн.

Крім того, його мати придбала авто Toyota RAV-4 HYBRID вартістю понад 880 тис. грн та житловий будинок з земельною ділянкою за майже 1,7 млн грн. Фінансової спроможності для таких покупок вона не мала.

А позаминулої осені автомобіль Mazda CX-5 придбала й дружина воєнкома. В договорі купівлі-продажу зазначена вартість авто становить 50 тис. грн, хоча в мережі середня ціна такого авто близько 1,3 млн грн, що також свідчить про заниження реальної вартості. Влітку 2023 року вона поповнила свій автопарк ще й Mercedes-Benz V-KLASSE вартістю понад 2,6 млн грн.

Читайте також: Доберуться й до коханців та коханок: голова НАЗК розповів, як перевірятимуть усіх керівників військкоматів та митниць, а також їхніх родичів, на предмет корупції

Крім зазначених покупок, з 2021 року військком разом з дружиною витратили майже 6 млн грн, що неспівставно більше, ніж вони могли отримати у законний спосіб. Вказані кошти вносилися на їхні банківські рахунки у готівковій формі через термінали на суми від 9 до 106 тис. грн.

Разом з тим НАЗК встановило, що у суб’єкта декларування та його близьких осіб, відсутні законні доходи для придбання вказаного майна.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини