Бех-Романчук з особистим рекордом здобула першу медаль для України на ЧС з легкої атлетики

220 0

Українка Марина Бех-Романчук змогла здобути срібну медаль на Чемпіонаті світу-2023 у потрійному стрибку, який цими днями проходить в угорській столиці Будапешті.

Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на результати змагань, інформує UAINFO.org.

Вже з першої спроби наша спортсменка змогла стрибнути на 15.00 метрів, що стало другим найкращим результатом у її кар'єрі та особистим рекордом за сезон. Такий результат вивів українку на проміжне перше місце.

Після цього жодній з конкуренток Бех-Романчук не вдавалося перевершити такий результат. Лише у шостому стрибку нашу спортсменку випередила венесуелка Юлімар Рохас, яка отримувала "золото" на трьох попередніх Чемпіонатах світу у потрійному стрибку. Вона спромоглася стрибнути на 15.08 метра.