MENU

Що означає спортивне харчування?

358 0

Кожен, хто професійно займається спортом, добре знає, що без спеціального харчування досить важко досягти серйозних результатів. Живлення організму має бути збалансованим, орієнтованим на зниження зайвої ваги та набір м’язової маси, а також спрямованим на загальне зміцнення здоров’я. Саме для збалансованості фізичних навантажень та кращого засвоєння поживних речовин, що надходять в організм з нашого раціону, існує така дисципліна, як спортивне харчування.

Колаген – основа спортивного харчування

В більшості випадків, якщо ми говоримо про спортивне харчування, маємо на увазі вживання такої речовини, як колаген. Колаген – це спеціальна добавка, дія якої спрямована на покращення з’єднувальних тканин; підтримку здоров’я суглобів, зв'язок, дисків та хрящів; покращення природних властивостей шкіри, сприяння її омолодженню.

Якщо вам потрібно більше інформації, можна колаген купити на сайті Belok.ua, де є чудовий вибір подібних добавок від різних виробників. Завдяки даній речовині може покращитися загальний стан організму, зокрема:

  • підтримується здоров’я кісток;

  • підвищується пружність м’язів;

  • поліпшується стан шкіри;

  • покращуються стан волосся та нігтів.

Вживання колагену є чудовою профілактикою різноманітних захворювань суглобів та зв'язок на кшталт ревматизму та артриту, до того ж речовина сприяє загальному укріпленню організму людини.

Які ще речовини слід вживати в рамках спортивного харчування?

Крім колагену є багато інших різновидів добавок та речовин, які можуть допомогти як у загальному зміцненні здоров’я, так і з метою досягнення певних спортивних цілей. В розрізі цього можна розділити всі компоненти спортивного харчування на декілька груп.

Більшість добавок в рамках спортивного харчування спрямовані на:

  • покращення здоров’я – для поліпшення якості сну, покращення роботи імунної системи та загального стану рекомендується мелатонін, а також різноманітні мінерально-вітамінні комплекси;

  • зниження ваги – використовуються жироспалювачі (речовини натурального або синтетичного походження, спрямовані на перероблення жирів в енергію або запобігання засвоєння жиру, що надходить разом з харчуванням);

  • набір м’язової маси – різноманітні харчові добавки (амінокислоти, протеїн, креатин, гейнери), дія яких спрямована на сприяння росту м’язів.

Завдяки спортивному харчуванню, яке включає в себе вживання харчових добавок та збалансування раціону, можна досягти як загальних, так і точкових результатів у зміцненні здоров’я, покращенні роботи імунної системи, оптимізації ваги, наборі м’язової маси тощо.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube 

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини