Стародавні секрети довголіття китайців: п'ять простих правил, які слід у них запозичити
Жителі Китаю, відомі своїм довголіттям, передають секрети здоров'я з покоління до покоління. Китайці вірять, що прожити максимально довге та здорове життя їм допомагають п'ять головних правил.
Про них розповіло видання The Epoch Times, інформує UAINFO.org.
Ходьба. Навіть спокійна ходьба від 10 до 20 хвилин на день може покращити кровообіг та, як наслідок, – загальне самопочуття. Перед сном необхідно відмовлятися від перегляду новин і намагатися не думати про проблеми, щоб зменшити активність мозку. Це дозволить швидко заснути та добре виспатися.
Читайте також: Вчені назвали вісім звичок, які можуть збільшити тривалість життя на 24 роки
Догляд за ногами. Багато лікарів називають стопи "серцевою помпою", при цьому китайська мудрість свідчить, що для "захисту дерева необхідно захистити його коріння". Саме тому китайці так трепетно ставляться до догляду за ногами. Китайські вчені стверджують, що на стопах знаходиться понад 60 акупунктурних точок, які тісно пов'язані із внутрішніми органами. Якщо робити найпростіші ванни для ніг щовечора і розтирати підошви та пальці стоп, можна поліпшити кровообіг і розслабити м'язи. Це допомагає підтримувати фізичну форму і сприяє швидкому загоєнню ран, упевнені китайці.
Свіже повітря. Воно обов'язково має бути у спальні. Довгожителі Китаю вважають за краще спати з прочиненими вікнами навіть у прохолодну погоду.
Вечірній душ. Ця процедура є важливою для розслаблення тіла перед сном. Теплий душ не лише очистить шкіру, а й допоможе добре виспатися. Це, своєю чергою, впливає як на загальне самопочуття, так і роботу мозку.
Читайте також: Нейрохірург перерахував звички для збереження молодості та здоров'я
Розчісування волосся. Ще в давнину китайські медики виявили, що на голові багато акупунктурних точок, тому, розчісуючи волосся, можна масажувати та стимулювати його, щоб полегшити біль і навіть покращити зір. Китайці вірять у користь розтирання шкіри голови руками, доки вона не порожевіє. Зазвичай це робиться вранці та ввечері. Масаж шкіри голови покращує приплив крові до мозку, підвищує здатність мислити та запам'ятовувати, а також покращує стан волосяних фолікулів.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки