Нейрохірург перерахував звички для збереження молодості та здоров'я
Найкращий спосіб збільшити тривалість життя – це знизити ризик серцевих нападів та інсультів, упевнений нейрохірург Бретт Осборн.
Щоденні звички задля досягнення цієї мети він перерахував виданню Fox News, інформує UAINFO.org.
Осборн порадив прислухатися до організму, навіть якщо лікар не виявив тривожних ознак. Так, за його словами, людям з діабетом, високим тиском та сімейною історією інсультів та інфарктів потрібно регулярно відстежувати рівні ліпідів та холестерину в крові. Також він рекомендував перевіряти значення С-реактивного білка, який часто підвищений у людей з ожирінням та є фактором ризику ішемічної хвороби серця, гіпертонії та діабету другого типу. Корисними для запобігання старечим хворобам, за словами лікаря, є також відомості про рівень гомоцистеїну, глікованого гемоглобіну та вітаміну D3.
Читайте також: Вчені назвали вісім звичок, які можуть збільшити тривалість життя на 24 роки
Крім того, Осборн рекомендував регулярно приймати харчові добавки для збереження молодості та здоров'я. Серед препаратів, які допомагають запобігти окисному стресу та хронічному запаленню, він назвав жирні кислоти Омега-3, ресвератрол, екстракт зеленого чаю, куркумін, вітаміни групи B, С, Е, D3, а також магній та пребіотики.
"Добавки не вилікують підвищений рівень цукру в крові, кров'яний тиск, подагричний артрит та гіпертонію. Тільки ви можете зробити це. Однак правильне приймання добавок може оптимізувати роботу організму, щоб лікування приносило максимальну користь", – розповів Бретт Осборн.
Читайте також: Секрети довголіття: три ключові групи продуктів для довгого життя
Не менш важливими звичками для збереження молодості, за словами нейрохірурга, є спорт та правильне харчування. Він зазначив, що фізичні навантаження допомагають підтримувати у добрій формі не тільки тіло, а й мозок, оскільки під час виконання вправ формуються зв'язки між нейронами.
"Це допомагає запобігти таким захворюванням, як хвороба Паркінсона та Альцгеймера", – пояснив Осборн.
Також він порадив вживати в їжу більше овочів та відстежувати глікемічний рівень продуктів для контролю споживання цукру.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки