MENU

Дисбаланс вуглеводів та жирів призводить до скорочення життя, – дослідження

492 0

Дисбаланс вуглеводів та жирів призводить до скорочення життя, – дослідження

Японські фахівці з Університету Нагої вивчили вплив вуглеводів та жирів на тривалість життя. Результати роботи, показали, що дисбаланс цих речовин може скоротити шанси на довголіття.

У процесі дослідження, про яке розповіло спеціалізоване видання Nutrition, вчені розглянули дані 81 тисячі осіб (35 тисяч чоловіків та 46 тисяч жінок). Учасників опитали про раціон та частоту прийняття їжі, а потім на основі цієї інформації розрахували щоденне споживання вуглеводів, жирів та загальної кількості енергії. Також враховувалася якість самих речовин: для вуглеводів це співвідношення рафінованих вуглеводів та вуглеводів із мінімальною обробкою, а для жирів – насичених та ненасичених, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Данські вчені назвали види спорту, які продовжують життя

Виявилося, що чоловіки, які споживали менше ніж 40 відсотків загальної енергії з вуглеводів, зазнавали значно більшого ризику передчасного відходу з життя від усіх причин, а особливо через рак. При цьому зв'язок спостерігався незалежно від типу вуглеводів. Навпаки, для жінок такі ж наслідки (крім підвищеної ймовірності раку) спостерігалися за високого споживання вуглеводів (понад 65 відсотків).

Читайте також: Овес допомагає боротися з раком товстої кишки та хворобами серця, – дослідження

Водночас у чоловіків з високим споживанням жирів (понад 35 відсотків від загальної енергії) був більш високий ризик смерті від раку. Низьке споживання ненасичених жирів у чоловіків було пов'язане з підвищеною ймовірністю смерті від всіх причин. А високе споживання жирів негативно позначалося на тривалості життя жінок.

У зв'язку з цим автори наголошують, що людям слід дотримуватися збалансованої дієти, а не обмежувати споживання вуглеводів чи жирів.

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини