Ательє Hennessey заявило про створення найшвидшого на планеті седана з ДВС. ВІДЕО
За основу проєкту H1000 було взято Cadillac CT5-V Blackwing.
Компанія Hennessey давно відома не лише випуском одиничних гіперкарів, а й наборів для підвищення потужності для стандартних автомобілів. Як пише Carscoops, новий проєкт, що отримав назву H1000, заснований на найпотужнішому седані Cadillac CT5-V Blackwing, причому представники Hennessey стверджують, що зробили його найшвидшим на планеті, інформує UAINFO.org.
Читайте також: Alfa Romeo показала новий лімітований суперкар. ФОТО
У стандартному оснащенні задньопривідний Cadillac CT5-V Blackwing має 6,2-літровий бензиновий двигун V8 потужністю 668 к.с., а максимальний обертальний момент становить 893 Нм. Єдиний вибір, який є у покупців такого автомобіля в офіційному автосалоні, – механічна шестиступенева коробка або десятиступеневий "автомат". Розгін до загальноприйнятої в США позначки 96 км/год (60 миль/годину) у "стокового" CT5-V Blackwing займає 3,5 с, а гранична швидкість становить 330 км/год.
Двигуни Cadillac славляться тим, що завжди мають "запас міцності", що дозволяє тюнінг-компаніям покращувати характеристики. Фахівці Hennessey суттєво модифікували мотор LT4 V8: розточили циліндри, переробили впуск та випуск, оптимізували роботу клапанів та їх механізми, встановили нові теплообмінники та перепрограмували електронний блок керування двигуном. Внаслідок цього потужність зросла до 1000 к.с., а обертальний момент – до 1309 Нм.
Читайте також: Mercedes зробив ретро-версію сучасного G-класу
Проте після серії тестів на динамометрі "з коліс" зняли дещо інші показники: 841 к.с. та 1037 Нм. Поки невідомо, чи проводилися реальні виміри динамічних показників, чи американці оголошують лише про розрахункові дані, але, за словами представників Hennessey, їх CT5-V Blackwing H1000 розганяється до 96 км/год за 2,5 с, а чверть милі долає за 10,1 с. При цьому точні дані максимальної швидкості вони взагалі не наводять, обмежуючись заявою, що їх суперседан розганяється до більш високих швидкостей.
Раніше в американців вже виникали труднощі з обґрунтуванням заявлених характеристик: так, гіперкар Hennessey Venom GT, оснащений двигуном потужністю 1244 к.с., у 2014 році на злітно-посадковій смузі космічного центру імені Кеннеді розвинув швидкість 435,1 км/год, але рекорд не було зараховано, оскільки результату було досягнуто один раз, а для Книги рекордів Гіннеса необхідно два заїзди. Крім того, у представників табелі рекордів виникли питання щодо кількості реально випущених автомобілів.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки