MENU

Археологи знайшли у Великій китайській стіні схованку зі стародавніми гранатами

1327 0

Археологи знайшли у Великій китайській стіні схованку зі стародавніми гранатами

Передбачається, що начинені порохом 400-річні гранати використовували стражники.

Як повідомляє LiveScience, археологи знайшли у Великій китайській стіні схованку із давніми гранатами. Така зброя є одним із різновидів вибухових пристроїв, що використовувалися в Китаї за часів династії Мін, інформує UAINFO.org.

Археологи виявили 59 кам'яних гранат у руїнах складу біля Великої стіни Бадалінгу. Це ділянка Великої китайської стіни, побудована за династії Мін приблизно за 80 км на північний захід від Пекіна.

Читайте також: Знайдено гробницю забутої жінки-фараона: це може змінити історію Стародавнього Єгипту

Відомо, що гранати виготовлені з каменю, в центрі якого просвердлено отвір для наповнення порохом. Зазначається, що вони схожі на знайдені раніше кам'яні гранати, які були звичайною зброєю для стражників Великої китайської стіни за часів династії Мін.

Науковий співробітник Пекінського інституту археології Шан Хен розповів, що ці гранати можна було запечатати та кинути. Вони не лише завдавали противнику болючого удару, а й вибухали, зазначив фахівець.

Професор історії університету Еморі в США Тоніо Андраде вважає, що знахідка свідчить про разючу розмаїтість порохової зброї, яка використовувалася в період правління династії Мін, яка правила Китаєм з 1368 по 1644 рік.

Читайте також: Камінь із дивними гравюрами виявився давньою "картою скарбів" для археологів

"На початку правління династії Мін використовувалися вибухові порохові пристрої з такими химерними назвами, як "щури, що літають", "вогняна цегла", "колюча вогняна куля" та "магічні бомби з десяти тисяч вогняних пісків, що літають", - розповів він.

Археологи також повідомили про виявлення залишків кам'яного форту поряд зі стіною у цьому районі. У цьому місці було знайдено багаття, печі, лопати та начиння.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини