Японські дослідники виявили щонайменше двох двійників Путіна
Для ідентифікації обличчя та голосу було застосовано технології штучного інтелекту.
Японські фахівці з розпізнавання облич і голосової ідентифікації підтвердили, що президента РФ Володимира Путіна на публічних заходах підміняють двійники. Про це повідомляє британський таблоїд The Sun, інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН.
Проаналізувавши різні виступи Путіна з використанням технологій штучного інтелекту, японські експерти дійшли висновку, що російський президент має щонайменше двох двійників.
В якості реального Путіна дослідники обрали того, який у травні 2023 року був на військовому параді на Красній площі.
Читайте також: Путін чи двійник? П’ять сценаріїв розвитку ситуації в Кремлі
Порівняння рис обличчя виявило, що президент Путін, який у грудні 2022 року проїхав Кримським мостом за кермом автомобіля Mercedes, лише на 53% збігається з Путіним на параді.
Ще менше – лише 40% збігу – японські експерти виявили у “парадного Путіна” з президентом, який у березні 2023 року здійснив поїздку до Маріуполя.
Водночас Путін, який був в Маріуполі, та Путін на Кримському мосту схожі лише на 18%, стверджують японські дослідники. Згідно з їхніми висновками, ШІ-аналіз чітко вказує на ймовірність щонайменше двох двійників.
Читайте також: "Ніяких сумнівів в його фізичній смерті не існує": російський експерт стверджує, що Путін все-таки мертвий
Дослідники провели також аналіз голосу Путіна. Фахівці Японського інституту аудіокомунікацій, які зазвичай співпрацюють з поліцією при пошуку та ідентифікації злочинців, порівняли, як говорив Путін слово “спасибо” у зверненні на Євразійському економічному форумі в травні 2023 року та на трьох інших публічних виступах. Експерти виявили "сильні відмінності" в тому, як Путін вимовляє звук "с", а також характерні розбіжності в інших складах "("па" та "сі").
“Умови запису були різними, і вимова може відрізнятися, але все ж таки досить рідко бувають настільки сильні відмінності. Зараз ми маємо сказати, що існує висока ймовірність того, що ці голоси належать різним людям”, — заявив один з авторів дослідження Мастутоші Мураока.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки