MENU

Скарлетт Йоганссон подає до суду на додаток ШІ за використання її зображення

419 0

Скарлетт Йоганссон подає до суду на додаток ШІ за використання її зображення

Голлівудська акторка Скарлетт Йоганссон звернулася до суду у зв’язку з незаконним використанням її імені та зображення в рекламі, створеній штучним інтелектом.

Подробиці події стали відомі після того, як рекламний ролик, у якому використовували реальні кадри актриси, з’явився на платформі X (раніше відомій як Twitter), передає NV, інформує UAINFO.org 

Рекламний ролик триває 22 секунди і просуває додаток для створення зображень під назвою Lisa AI: 90's Yearbook & Avatar. У ролику використовувалися зображення та ім'я Скарлетт Йоганссон для створення фальшивого діалогу та образу. Представники акторки підтвердили, що вона не погоджувалася на участь у цій рекламі, і було ініційовано відповідні юридичні дії.

Її адвокат, Кевін Йорн, наголосив, що подібні події не слід сприймати легковажно, і обіцяв використати всі доступні засоби правового захисту в цьому випадку. Після виявлення рекламу було видалено.

Читайте також: Штучний інтелект спрогнозував появу безсмертних людей до кінця століття

У ролику використовувалися реальні кадри Йоганссон, включно із закулісними моментами з її зйомок у фільмі Marvel «Чорна вдова». Фейковий діалог і образ були створені штучним інтелектом. Під рекламою було розміщено дрібний текст, який уточнював, що зображення були створені додатком Lisa AI і не мають відношення до справжньої особистості Скарлетт Йоганссон.

Цей випадок не є унікальним, оскільки нещодавно й інші відомі особистості, включно з Томом Генксом, виступили проти використання своїх зображень у рекламних матеріалах, створених штучним інтелектом. Він наголосив, що не має стосунку до рекламного відеоролика, в якому його образ було використано без його згоди.

Цей випадок також відображає ширшу проблему використання зображень та імен відомих особистостей для комерційних цілей за допомогою штучного інтелекту. Сама Скарлетт Йоганссон раніше розповідала про випадки використання її зображення в комп’ютерних діпфейках, висловлюючи занепокоєння відсутністю законодавства і регулювання в цій галузі.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

NV


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини