MENU

Американка 18 років відмовлялася від пересадки серця через релігійні переконання

428 0

Американка 18 років відмовлялася від трансплантації серця через релігійні переконанняКеролайн Маклеод з чоловіком в очікуванні трансплантації

Жінка не погоджувалась на операцію, тому що перебуває в релігійній організації «Свідки Єгови», і її віра забороняє їй переносити переливання крові.

65-річна американка Керолайн Маклеод майже 20 років чекала трансплантації серця, хоча їй пропонували провести хірургічне втручання раніше. Про те, як вона відмовлялася від операції через релігійні переконання, розповіло видання USA Today, інформує UAINFO.org.

Читайте також: У США медсестра пожертвувала частину печінки незнайомому хлопчику, чим урятувала йому життя

Протягом 18 років жінка не погоджувалась на операцію, тому що перебуває в релігійній організації «Свідки Єгови», і її віра забороняє їй переносити переливання крові. Трансплантацію серця їй порекомендували ще у 2005 році, а у 2010-му через хворобу їй довелося покинути роботу. З того часу Керолайн двічі пропонували трансплантацію: вперше її скасували через погане самопочуття жінки, вдруге вона сама відмовилася від операції з переливанням крові.

У 2022 році лікарі почали шукати клініки, які могли б провести рідкісну операцію з трансплантації серця без переливання крові. Одна з лікарень не відповіла на запит, друга відмовила через супутні хронічні захворювання жінки (діабет, високий тиск, перенесені інсульти та інфаркт), зважилися провести операцію лише хірурги Медичного центру університету Чикаго.
2 вересня 2023 року потрібне серце від донора надійшло, а за два дні Керолайн провели чотиригодинну операцію без переливання крові.

Читайте також: У В'єтнамі жінка не спить вже понад 11 років: як вона живе

«За кілька тижнів я відчувала себе так, ніби нічого не сталося. Начебто й не було трансплантації, я почуваюся добре і можу проходити за день більше, ніж колись за місяці», - розповіла Керолайн Маклеод.

Щоб провести операцію, доктор Валлуван Дживанандам допустив до операційної спеціальних координаторів, які доповідали релігійній організації про хід трансплантації без переливання крові. Крім того, він використав припікання ділянок, які потрібно було розрізати для доступу до серця.

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини