MENU

Сенат США не голосуватиме до початку наступного року за пакет допомоги Україні

250 0

Сенат США не голосуватиме за пакет щодо надання додаткової допомоги Україні та зміцнення безпеки кордону США до початку наступного року, попри те, що переговірники від Демократичної та Республіканської партій продовжують свою роботу.

Про це заявили лідери обох партій у Сенаті, передає Укрінформ із посиланням на Reuters, інформує UAINFO.org.

"Наші переговірники працюватимуть дуже старанно під час грудневих та січневих канікул, наша мета – зробити щось, як тільки ми повернемося", – заявив журналістам лідер більшості в Сенаті США демократ Чак Шумер.

Водночас другий республіканець у Сенаті Джон Тьюн заявив, що угода не буде досягнута до січня 2024 року. За його словами, "демократи згаяли час до того моменту, коли є можливою домовленість" щодо угоди про безпеку кордонів до Різдва. 

У спільній заяві Шумер та лідер республіканців у Сенаті Мітч Макконнелл заявили, що учасники переговорів "досягають обнадійливого прогресу", але "залишаються складні питання".

"Я не можу сказати, наскільки це складне питання. Це найскладніша сфера американського законодавства", – сказала сенаторка Кірстен Сінема.

Як повідомляв Укрінформ, Білий дім і Конгрес США намагаються досягти домовленості, яка передбачатиме надання військової допомоги двом союзникам Штатів, зокрема Україні, і водночас запобігання нелегальній імміграції через американо-мексиканський кордон.

Сенат США продовжив свій робочий графік наприкінці року - попри те, що Палата представників вже пішла на різдвяні канікули. Республіканці вимагають від демократів і адміністрації Байдена запровадити радикальні зміни у міграційній системі США та відмовляються підтримувати допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню, допоки демократи не виконають їхніх вимог. 

У понеділок Білий дім заявив, що Сполучені Штати планують виділили до кінця року додатковий пакет оборонної допомоги, який стане останнім в межах поточного фінансування, якщо Конгрес не ухвалить рішення про нову допомогу.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Укрінформ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини