MENU

Танкових проривів вже не буде: експерт пояснив, чому класична тактика "померла" в Україні

964 0

Танкових проривів вже не буде: експерт пояснив, чому класична тактика "померла" в Україні

Експерти фіксують неможливість застосувати на фронті ту тактику, яка вважалася основною майже усе минуле століття.

Ані Росія, ані Україна не можуть успішно реалізувати тактику танкового штурму на фронті. Рівнинна місцевість і велика кількість дронів у небі роблять неможливим ефект несподіванки, розповів виданню Business Insider експерт з Росії в американському Інституті вивчення війни Райлі Бейлі, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

"Багато механізованих маневрених бойових дій на певному рівні ґрунтується на несподіваності на здатності швидко просуватися вперед і застати ворога зненацька. За всіма ознаками, уздовж нинішньої лінії фронту, це насправді неможливо", — сказав він.

Читайте також: Україна навчилась знищувати найновіші російські системи РЕБ, – Forbes. ВІДЕО

Однією з причин є рівнинний ландшафт на сході та півдні України — колонам бронетехніки ніде сховатися. У деяких районах "все рівне, і ви можете побачити будь-кого, хто йде, за кілометри", - сказав Бейлі.

Ще одна причина в тому, що в небі багато дронів. І Росія, і Україна значною мірою покладаються на розвідувальні та ударні дрони, а солдати описують небо, як щільно нафаршироване дронами під час деяких боїв. Розвідувальні безпілотники надають дані для наведення артилерії, а ударні дрони можуть і самі нищити ворожу бронетехніку.

Читайте також: Війна в Україні набуває обрисів війни четвертого покоління, – експерт

Саме тому, за словами експерта, і Росія, і Україна зазнали втрат при спробах застосувати колони танків та іншої бронетехніки. Але показово, що Україна швидко відмовилася від цієї дороговартісної та малоефективної тактики, тоді як Росія неодноразово повторювала танкові штурми, зазнаючи великих втрат.

"Відсутність будь-яких проривів транспортних засобів і танків, а також труднощі, які обидві сторони мають, намагаючись застати зненацька одна одну, сприяли жорсткому характеру битви, коли жодна зі сторін не робить великих проривів", – пояснює експерт.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини