MENU

"Тимощук cказав дітям, що він не за Росію". Надія Навроцька розповіла, як її колишній чоловік обманює рідних доньок

967 0

Надія Навроцька та Анатолій Тимощук з дітьми (Фото: Facebook Навроцької)

У розмові з NV колишня дружина Анатолія Тимощука зізналася, що він хотів позбавити її батьківських прав і які у нього зараз стосунки з дітьми, інформує UAINFO.org.  

Анатолій Тимощук неодноразово доводив, що російські рублі для нього на першому місці. Як виявилося, навіть важливіші і за рідних доньок. Міа та Ноа вже не один рік ростуть без батька. Наразі дівчата проживають у Німеччині з мамою.

Журналіст NV Назарій Шмігіль ексклюзивно поспілкувався із ексдружиною Тимощука Надією Навроцькою. Жінка розповіла про стосунки Анатолія з дітьми та те, як він їх обманює.

—  Як доньки взагалі відреагували тоді на ситуацію з батьком? Спілкуються з ним зараз?

—  Він з ними мало спілкується. Анатолій не приїжджає до дітей десь з 2017 чи 2018 року. Хоча може дзвонити їм два рази в тиждень за рішенням суду. Він же хотів у мене забрати їх взагалі. По-російській схемі своїй. Він нібито пройшов тести в якогось психолога у дні, коли Тимощука навіть в Росії не було. Потім приїжджав сюди і казав: я нормальний, а її треба перевірити…

В Німеччині таке не пройде, це не Росія. Мене ніяких прав не позбавили, але йому встановили цей режим спілкування з дітьми — дзвінки два рази в тиждень. Хоча до цього в нього не було режиму ніякого, спілкуйся скільки хочеш. Тепер іноді дзвонить донькам. Діти беруть іноді слухавку. Я намагаюся, щоб вони брали слухавку, коли чую, бо він на домашній телефон дзвонить. Тому що я маю спонукати дітей спілкуватися з батьком за законом. Я кажу дітям взяти трубку, але коли дітям кажеш "треба", то ви розумієте, що діти роблять? Навпаки. Вони не дуже хочуть з ним говорити. Іноді ставлять якісь питання, а він якусь дурню там говорить.

Анатолій майже не вітає їх з днем народження. Хоча раз, по-моєму, недавно вітав. Просто по телефону, ні подарунків, ні нічого. Наприклад, сусіди німці шлють подарунки нашим дітям чи гроші в конверті… А від тата взагалі нуль, роками. Плюс він їх постійно обманює. Каже: я вам куплю айпед, а вони просто вже сміються з нього. Якось, коли війна почалася, то вони питали за кого він. А Тимощук казав, що він не за Росію. Він їм набреше, що-небудь і все. Але він є такий, який він є. Тому що зробиш? Ми це спокійно сприймаємо. Розумієте, їм вже 13−14 років. Якщо немає його в їхньому житті, то й немає. У них вже іншим зайняте життя.

—  Після Євро-2012 Тимощук записував відеозвернення українською мовою і клявся у любові до України. Пройшло приблизно 10 років і жодного слова в бік нашої країни. Що могло так змінити людину?

—  Він дітям обіцяє на Різдво подарувати айпед якийсь вонючий, і він їх обманює, ну що ви хочете, ну яка Україна для нього? Мені здається, він за три рубля маму рідну продасть. Йому зараз комфортно там. Він буде використаний Росією пізніше, а він не розуміє чи не усвідомлює цього. Або йому пофіг.

NV.ua


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини