Рекордне досягнення. Україна виграла другу медаль на юнацькій зимовій Олімпіаді-2024

103 0

Ярослав Лавренюк (Фото:instagram.com/skeleton_yaroslav)

Скелетоніст Ярослав Лавренюк став призером Юнацької Олімпіади-2024, яка проходить у Канвоні (Південна Корея).

Український спортсмен показав другий результат у змаганні, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.ua

У першому заїзді Ярослав потрапив до трійки найкращих, а за підсумком другого — зумів піднятися на друге місце, обійшовши представника Південної Кореї Еонсу Шина. Переможцем став латвієць Емілс Індріксон.

Участь у змаганні також брав інший українець Владислав Клименко, але він показав 20 результат.

20. Владислав Клименко (Україна) +9.91

Для України це друга медаль на одній зимовій юнацької Олімпіади, що є рекордом. Раніше бронзову медаль виграла юна українка в біатлоні.

Нагадаємо, у січні поточного року Лавренюк завоював бронзу на молодіжному ЧС зі скелетону, що стало першою медаллю для України.