Українська тенісистка вийшла до фіналу Australian Open

595 0

Українська тенісистка Людмила Кіченок стала фіналісткою першого у сезоні турніру серії Великого шолома – Australian Open 2024.

Наша співвітчизниця досягла цього права у жіночому парному розряді, де вона виступає на разом з Оленою Остапенко з Латвії, інформує UAINFO.org з посиланням на OBOZ.UA

У битві за путівку до вирішального матчу супертурніру в Мельбурні дівчата переграли четвертих сіяних Ерін Роутліффе (Нова Зеландія)/Габріела Добровські (Канада). Поєдинок тривав 95 хвилин і закінчився у двох партіях із рахунком 7:5, 7:5.

Боротьба на корті була дуже впертою, але у вирішальний момент латвійсько-український дует дотискав своїх суперниць. В активі Кіченок та Остапенко дві подачі навиліт, 15 виграних активних розіграшу та шість реалізованих брейкпоінтів із восьми.

Фінальний поєдинок відбудеться у неділю, 28 січня. За трофей Людмила та Олена посперечаються з другим номером посіву – парою Елізе Мертенс (Бельгія)/Сувей Се (Тайвань).

Зазначимо, що 31-річна Кіченок має у своєму активі перемогу на турнірі Великого шолома. Минулого року в парі з хорватом Мате Павічем вона виграла мікст на Wimbledon.

Статиcтика матчу Кіченок/Остапенко –Роутліффе/Добровські  на Australian Open 2024. Джнрело: WTA