MENU

Що ж насправді сталося вчора на Воткінському ракетному заводі?

86566 0

Вчора ввечері всі із захопленням спостерігали за тим, як у районі Іжевська, звідки не візьмись, а виник вогненний гриб.

Дуже швидко всі стали знавцями даного району і на рівні місцевих аборигенів з усією відповідальністю заявляли, що вибухнуло на території Воткинського заводу, який виготовляє ракети до ОТРК "Іскандер-М", МБР "Тополь-М" та "Ярс", а також Р-30 "Булава".

Буквально відразу ж місцева влада заявила, що вибух став наслідком планових випробувань ракетних двигунів. Тільки не пояснили, наслідком планових випробувань за планом, чи поза планом? 

Про це на власній сторінці у Facebook пише військово-політичний експерт Олександр Коваленко, інформує UAINFO.org

Справа в тому, що 4 серпня 2023 року на Воткінському машинобудівному заводі у цеху №95 стався вибух. У бронекапсулі, розташованій у цеху, вибухнув неназваний виріб, внаслідок чого виробниче приміщення зазнало пошкоджень, але не було зруйновано. 

Тобто інциденти на Воткінському заводі, що супроводжуються підвищеною вогневиділеністю, не рідкість. І ось чому.

Практично завжди, під час відповідей на питання щодо виробництва російських ракет, я наголошую, що для якнайшвидшої передачі у війська та застосування, на російських ракетних заводах практично повністю виключили етап технічного контролю! 

Практично всі ракети, які виробляються з 2022 року, не проходять ТК, а відразу передаються до військ. І результат ми бачимо. Точність навіть "сучасних" ракет знизилася, надійність - аналогічно. Ракети Х-101/555, перш ніж долетіти до України, не рідко радували своїми падіннями російські ж села.

Коли пускові ОТРК "Іскандер" розміщувалися поблизу Бєлгорода, то цікавими були відео, на яких ракети 9М723, що запускалися по Харкові, буквально відразу після старту вибухали, або різко змінювали траєкторію і пікірували кудись у поле. 

Прикладів того, що якість та надійність російських ракет погіршилися за останні 2 роки – безліч. 

Власне, з цього можна зробити невелике припущення щодо того, що ж насправді сталося вчора на Воткінському ракетному заводі?

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Олександр КОВАЛЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини