MENU

Ян Валетов: Російський Гітлер виявився двієчником

8945 0

Щодо інтерв'ю Путіна, в якому він одразу ж перехопив ініціативу у Такера Карлсона та розпочав історичний екскурс. Ми всі дарма вважали "Недоросля" Фонвізіна комічним персонажем. Недоук з ядерною зброєю - це проблема світового масштабу.

Таку думку у власному теленрам-каналі висловив український письменник Ян Валетов, інформує UAINFO.org

Я дуже сумніваюся, що ті "історичні аспекти", які цей жалюгідний чоловічок виставляв як привід для вбивства кількох сотень тисяч людей, мають хоч якесь відношення до дійсності, але те, що лідер 140-мільйонної країни може нести таку псевдоісторичну пургу в розрахунку, що його аудиторія це проковтне, говорить багато про що. У тому числі і про його аудиторію. 

Читайте також: Краєв: Замість "голоторсого Путіна на ведмеді" Захід побачив напівмаразматичного діда, який "несе абсолютну маячню" 

Світ має спиратися на закони, на міжнародні угоди, на кордони, визначені цими угодами, а не на вигадки малограмотного "хронографічного плоскоземельця", який заявляє права Москви на Київ, старшого за 800 років. 

Проблема відсутності базової освіти, на жаль, не чисто умоглядна. Ідіот з ядерною палицею - це не просто ідіот.

Все це було б просто смішно, якби через малоосвіченість і обмеженість кремлівського сидельця не гинули люди. А вони гинуть. 

Читайте також: Скандальне інтерв'ю диктатора: Карлсон визнав, що Путін "не вміє пояснювати"

Я переконаний, що заявлені "історичні" причини насправді мають до війни вкрай опосередковане відношення. Привід та причина, як відомо, речі різні. Але якщо цей російський гітлерок вирішив повчити нас історії, то дати йому оцінку можна і потрібно.

Він – двієчник.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Ян ВАЛЕТОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини