MENU

Дисциплінарні інспектори ВРП: прийом документів для участі у відкритому конкурсі завершено. Що далі? ВІДЕО

313 0

Реалізацією можливості впливу суспільства на судову владу в Україні, вочевидь, може стати Служба дисциплінарних інспекторів Вищої Ради Правосуддя. Темпи створення такого дієвого механізму є доволі оптимістичними. Від дня першого офіційного засідання Конкурсної комісії минуло не більше двох тижнів, і вже склався достатній пул претендентів.

Про це повідомляє канал Судове медіа в Україні, інформує UAINFO.org.

 

Завдяки рішенню, прийнятому Вищою Радою Правосуддя, про продовження строку прийому документів з 31 січня до 14 лютого, кількість кандидатів істотно збільшилась - із 255ти до 416ти.

Ознайомитися з кандидатами, які подали документи для участі у конкурсі, можна за посиланням:   https://hcj.gov.ua/rubric/kandydaty

Журналісти Судового медіа в Україні пропонують усім небайдужим долучатися до розгляду претендентів, та надавати відповідну інформацію, а отже, - допомогу Комісії, аби обрати найкращих.

Зрозуміло, від цього напрямкуу залежить якість роботи служби, а відтак це може суттєво вплинути на якість суддівського корпусу. Напевно, такий процес може стати першим досвідом впливу саме громадян на судову гілку влади.

Наскільки цей досвід буде успішним, залежить від нашої з вами активності. Власне, від ваших коментарів, лайків, поширень, з рештою, - підписок, залежить розповсюдження цієї актуальної теми. А від Комісії очікуємо найближчим часом інформації про порядок проведення відбору, а саме щодо умов, етапів та методів оцінювання.

Для детального ознайомлення переходьте за посиланнями на офіційний сайт Вищої Ради Правосуддя:

1. Склад Конкурсної комісії https://hcj.gov.ua/rubric/sklad-konku...

2. Кандидати, які подали документи для участі у конкурсі  https://hcj.gov.ua/rubric/kandydaty

3. Документи https://hcj.gov.ua/rubric/dokumenty

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини