MENU

Вчені розкрили новий спосіб знизити рівень цукру в крові

2610 0

Вчені розкрили новий спосіб знизити рівень цукру в крові

У ході дослідження за участю 30 здорових людей було показано, що червоне світло знижує рівень глюкози у крові на 27,7 відсотка.

Вчені Міського університету Лондона розкрили, що червоне світло довжиною 670 нанометрів стимулює вироблення енергії в мітохондріях, що призводить до збільшення споживання клітинами глюкози та зниження цукру в крові. Про потенційно новий спосіб контролю за глюкозою повідомляється у статті, опублікованій у Journal of Biophotonics, інформує UAINFO.org з посиланням на портал MedicalXpress.

Читайте також: Дієтологиня підказала простий спосіб підтримати здоров'я судин

У ході дослідження за участю 30 здорових людей було показано, що червоне світло знижує рівень глюкози в крові на 27,7 відсотка після вживання вуглеводів, а також веде до зниження максимального рівня глюкози на 7,5 відсотка.

Мітохондрії забезпечують енергію для біохімічних реакцій у клітині, використовуючи кисень та глюкозу для виробництва багатого на енергію нуклеозиду аденозинтрифосфату (АТФ). Було встановлено, що довгохвильове світло в діапазоні від 650 до 900 нанометрів (від видимого до ближнього інфрачервоного діапазону) може посилити вироблення АТФ, знижуючи таким чином рівень глюкози в крові.

Читайте також: Лікарка назвала симптоми, які вимагають термінового обстеження на рак

Результати також наголошують на значних довгострокових наслідках для здоров'я людини, включаючи потенційне порушення регуляції рівня цукру в крові, спричинених тривалим впливом синього світла. Автори вважають, що популярність світлодіодного освітлення і той факт, що світлодіоди випромінюють синій спектр з дуже малою кількістю червоного, є потенційною проблемою для здоров'я населення.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини