Гол Яремчука допоміг "Валенсії" зіграти у бойову нічию проти "Реала" з Луніним: матч завершився скандалом з вилученням

352 0

Український форвард "Валенсії" Роман Яремчук відзначився забитим голом у домашньому матчі 27 туру чемпіонату Іспанії з футболу в Ла Лізі проти мадридського "Реала".

28-річний футболіст збірної України вийшов у стартовому складі та на 30-й хвилині зробив рахунок 2:0 на користь своєї команди, інформує UAINFO.org з посиланням на OBOZ.UA.

Наш співвітчизник сповна скористався з помилки Даніеля Карвахаля. Досвідчений гравець збірної Іспанії віддав пас назад просто на ногу Яремчуку. Роман двома рухами відіграв українського голкіпера "Реала" Андрія Луніна і без проблем закотив м'яч у порожні ворота.

"Реалу" явно не вистачало креативу. Лідери мадридців погано взаємодіяли між собою, намагаючись задіяти усі вільні зони для атак. "Валенсія" в основному використовувала фланги та грамотно захищалася.

"Кажани" шокували столичний колектив двома голами під завісу стартової пів години. Спершу Дуро головою підправив під дальню стійку невдалий удар Переса. А далі Яремчук перехопив необачну передачу Карвахаля назад, обіграв Луніна та відправив м'яч у порожні ворота. Мадридці зуміли скоротити відрив у доданий арбітром до першої половини час.

Голкіпер Мамардашвілі не зміг перервати простріл Карвахаля. Зрештою, м'яч дійшов до вільного Вінісіуса Жуніора, який з кількох метрів увігнав сферу в уже незахищені ворота.

На 76-й хвилині "вершкові" зрівняли рахунок. Діас отримав передачу Модріча з глибини та навісив на дальню стійку, де подачу очікували Вінісіус і Беллінгем. Бразилець зорієнтувався швидше та головою переправив м'яч за лінію – 2:2 у підсумку.

Руку до порятунку "Реала" додав і український воротар. Андрій Лунін відбив найстрашніший удар впритул.

Іспанія, Ла Ліга, 27-й тур

"Валенсія" – "Реал" – 2:2

Голи: Дуро, 27, Яремчук, 30 – Вінісіус, 45+5, 76

"Реал" залишиться лідером першості, набравши 66 очок.

Зазначимо, що сам матч завершився грандіозним скандалом. Головний арбітр матчу чемпіонату Іспанії з футболу у Ла Лізі між "Валенсією" та "Реалом" Хесус Хіль Мансано дав фінальний свисток за секунду до того, як мадридський клуб забив переможний гол. Поєдинок 27-го туру завершився з рахунком 2:2.

На 97-й хвилині Джуд Беллінгем зміг влучити у ворота господарів, але удар не був зарахований. Це викликало вибух емоцій у футболістів "Реала". Вони всією командою накинулися на арбітра, намагаючись довести, що він не правий.

Захищати рефері прийшли гравці "Валенсії". На полі почалася невелика бійка, в якій брав участь навіть український голкіпер Андрій Лунін.

За підсумками скандалу Хесус Хіль Мансано показав Беллінгемові червону картку за неспортивну поведінку.