MENU

У новозеландських дельфінів виявили одразу кілька різних діалектів

152 0

Дельфіни використовують свої "акценти" для спілкування і координації поведінки. Ілюстрація створена штучним інтелектом. Джерело: .freepik.com

Нові дослідження показали, що дельфіни Нової Зеландії володіють унікальними діалектами, які можуть відрізнятися в одній популяції, якщо її представники живуть у різних регіонах країни.

Це відкриття зробила доктор Джессіка Патіньо-Перес з Університету Мессі, яка прослухала безліч звуків, які використовують дельфіни на півночі і півдні країни, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.ua.   

Дані дослідження показали, що ці дельфіни використовують свої "акценти" для спілкування і координації поведінки. Наприклад, свистки, які вони видають, можуть відрізнятися за тривалістю і частотою залежно від регіону. Це може бути пов’язано з місцевим навколишнім середовищем і особливостями проживання дельфінів у різних місцях.

Ці відмінності, схожі на діалекти у використовуваних людьми мов, можуть мати важливе значення для спілкування між різними популяціями дельфінів. Дослідники припускають, що в разі географічного поділу дельфіни з різних регіонів можуть зазнавати труднощів у розумінні один одного, що може ускладнити їхнє спілкування.

Це відкриття не тільки розширює наше розуміння про мову і спілкування у тварин, але також допомагає нам краще зрозуміти культурні та генетичні відмінності між різними популяціями дельфінів.

Дослідження, опубліковане в Новозеландському журналі зоології, відкриває нові горизонти у вивченні поведінки та комунікації дельфінів.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

NV.ua


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини