MENU

Розкрито причину агресивного раку кишківника

1306 0

Розкрито причину агресивного раку кишківника

Дослідники з Онкологічного центру Фреда Хатчінсона в США розкрили новий фактор, що погіршує прогноз для пацієнтів з колоректальним раком.

Згідно з результатами наукової роботи, опублікованими в журналі Nature, бактерія, що живе в порожнині рота, здатна переміститися в кишківник і спровокувати утворення агресивних пухлин, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Вчені розкрили новий спосіб знизити рівень цукру в крові

Вивчивши пухлини колоректального раку, видалені у 200 пацієнтів, вчені виміряли рівні Fusobacterium nucleatum – бактерії, яка, інфікує пухлини. Приблизно в 50% випадків вони виявили, що в пухлинній тканині частіше зустрічаються бактерії тільки певного підтипу.

Тип Fna C2, який проникає в пухлини, набув особливих генетичних особливостей, які дозволяють йому переміщатися з рота через шлунок, протистояти шлунковій кислоті, а потім рости в нижніх відділах шлунково-кишкового тракту.

Читайте також: Лікарка назвала симптоми, які вимагають термінового обстеження на рак

Пацієнти з колоректальними пухлинами, що містять Fusobacterium nucleatum, мають погану виживаність та найгірший прогноз порівняно з пацієнтами без цього мікроба. Таким чином, терапія та скринінг, націлені на ці мікроорганізми, допоможуть людям, які наражаються на високий ризик розвитку більш агресивного колоректального раку.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини