Німецький концерн MBDA планує відновити випуск Taurus і ракет до Patriot
Для запуску виробництва компанії необхідні державні контракти.
Німецька оборонна компанія MBDA планує відновити виробництво ракет Taurus, але для цього потрібне державне замовлення. Про це оголосив очільник концерну Томас Готтшильд в інтерв’ю Augsburger Allgemeine. Виробництво можуть запустити після укладення контрактів, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.
"Виробнича лінія для Taurus, тестове обладнання та відповідні цехи залишилися. Ми могли б розпочати виробництво Taurus у будь-який час. Але для цього нам потрібне нове замовлення на цю зброю", - сказав Готтшильд.
За його словами, з боку уряду є "багато сигналів", але потрібні контракти. Готтшильд заявив, що концерн "має впевненість, що ці контракти будуть укладені".
Читайте також: Британія модернізує дрони для України, щоб росіяни не змогли їх "посадити", – Reuters
Негайно розпочати виробництво неможливо, оскільки багатьом постачальникам також доведеться нарощувати виробництво. Він також зауважив, що військова промисловість потребує базового навантаження у виробництві, щоби бути в змозі підтримувати виробництво зброї.
"Тоді в надзвичайних ситуаціях, як-от зараз, ми зможемо дуже швидко збільшити виробництво", - пояснив Готтшильд.
Водночас він не став коментувати, чи постачатиме Німеччина ракети Taurus Україні, зауваживши, що це політичне рішення. Водночас він висловив упевненість, що такі ракети із дальністю польоту понад 500 кілометрів потрібні Україні для боротьби з логістичними ланцюжками ворога та ураження стратегічних цілей.
Читайте також: Німеччина купить у США далекобійні ракети, які можуть замінити Taurus, – Bild
Готтшильд також повідомив про плани виробляти ракети для ЗРК Patriot. За його словами, кілька країн з ініціативи Німеччини об’єднали зусилля в цьому напрямку. MBDA уклала контракт з американською компанією Raytheon через спільне підприємство на виробництво до 1000 ракет в Шробенхаузені, Баварія. Контракт розрахований на 10 років. Перші ракети будуть поставлені протягом трьох років.
"З огляду на перебіг війни в Україні ми зрозуміємо, що нам потрібні й високі технології, і масштабність, особливо коли йдеться про боєприпаси", - констатував Готтшильд.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки