MENU

Новий вид виплат на дітей в Україні: хто може отримати фіндопомогу

582 0

Новий вид виплат на дітей в Україні: хто може отримати фіндопомогу

В Україні з квітня уряд запроваджує новий вид допомоги на дітей за програмою "Дитина не одна". Йдеться про дітей, які залишились без батьків, але не набули статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування.

Гроші отримуватимуть люди, які тимчасово взяли таких дітей до себе – родичі, знайомі, а також якщо дитину прихистила названа сім'я чи дитячий будинок сімейного типу. Про це розповіла в етері телемарафону міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович, інформує UAINFO.org з посиланням на OBOZ.UA.

За її словами, допомогу запровадили, щоб родини, у яких тимчасово перебувають такі діти, могли забезпечити їм необхідні умови й догляд. Залежно від віку дитини розмір виплат становитиме від 6407 грн до 8000 грн.

Якщо дитина має інвалідність – від 8970 грн до 11190 грн. Урядова постанова передбачає, що гроші виплачуватимуться впродовж 6 місяців тим, хто перебуває в Україні.

Читайте також: Для українців по-новому нараховуватимуть субсидію та виплати від ООН: що зміниться

"Коли дитина отримує такий стрес як втрата, смерть батьків чи інші обставини, що розлучають дітей з їхніми батьками, до того, поки їй судом чи органами опіки і піклування нададуть статус і визначать її подальшу долю – а це може бути тривалий проміжок часу, до пів року, часом рік — ці діти поміщалися в різного роду установи. Вони були вирвані зі звичного оточення. Раніше дитина жила у квартирі чи будинку, мала подвір’я, кухню, готує собі сніданок.

І тут вона отримує порцію болю та ще й потрапляє в оточення не дружнє до неї, схоже на тюрму, де будуть загальні кімнати, загальна кухня, де вона не обере собі сніданку, де не буде близького дорослого, який обійме, коли буде сумно і боляче. Є альтернатива — це родини родичів, бабусі, дідусі, тітки, тобто ті близькі, які хоча б мають контакт з дитиною", — підкреслила міністерка", – сказала Жолнович.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини