MENU

Названо найрозпуснішу країну в світі

2580 0

Названо найрозпуснішу країну в світі

Організація World Population Review провела дослідження, щоб визначити яку країну світу можна назвати "найрозпуснішою". Згідно з даними, жителі Туреччини мають найбільшу кількість сексуальних партнерів протягом життя. 

Громадяни країни мають у середньому 14,5 коханців, попри те, що переважна більшість населення країни дотримується традиційних мусульманських практик. Результати дослідження можна побачити на сайті WPR, передає OBOZ.UA, інформує UAINFO.org.

На відміну від Туреччини, на жителя Індії припадає всього 3 сексуальні партнери, через що держава опинилася на останньому місці рейтингу. Варто зазначити, що було проаналізовано 46 країн, однак Україна не потрапила до переліку. Натомість у списку можна побачити Росію, яка розташувалася на 20 місці: на одного громадянина РФ припадає дев'ятеро коханців.

Попри те, що США часто вважають країною з вільними поглядами щодо сексуальності та побачень, Америка не потрапила в топ-10. США посіли 12 місце з показником 10,7. Завдяки опитуванням дослідники виявили, що більшість людей у ​​всьому світі мають дев’ять партнерів за своє життя.

Австралія і Нова Зеландія посіли друге і третє місце після Туреччини – з 13,3 і 13,2 партнерами відповідно. Є також країни, в яких люди, як правило, мають набагато менше сексуальних партнерів, ніж у середньому по світу.

Зазвичай це пов’язано з суспільними або культурними уподобаннями щодо утримання від дошлюбних статевих стосунків. Люди, які живуть у Гонконгу, В'єтнамі та Китаї, як правило, мають менше чотирьох сексуальних партнерів протягом свого життя.

Топ-10 найрозпусніших країн світу:

1. Туреччина – 14.5 партнерів на людину.

2. Австралія – 13.3 партнерів на людину. 

3. Новая Зеландія – 13.2 партнерів на людину.

4. Ісландія – 13 партнерів на людину.

5. Південна Африка – 12.5 партнерів на людину.

6. Фінляндія – 12.4 партнерів на людину.

7. Норвегія – 12.1 партнерів на людину.

8. Італія – 11.8 партнерів на людину.

9. Швеція – 11.8 партнерів на людину.

10. Швейцарія – 11.1 партнерів на людину.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Раніше OBOZ.UA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини