MENU

ТОП найкращих сайтів та додатків для вивчення польської мови 2024: поради абітурієнтам та батькам

135 0

ТОП найкращих сайтів та додатків для вивчення польської мови 2024: поради абітурієнтам та батькам

Через обставини багато українців їдуть до Польщі. Дехто часто їздить до сусідньої країни, оскільки співпрацює з польськими підприємствами чи просто хоче цікаво та культурно провести відпустку. Окремою категорією виступають майбутні абітурієнти, які планують отримання вищої освіти в одному з навчальних закладів Польщі. Об’єднує всіх цих людей те, що їм потрібно вивчити мову. Часто з цим допомагає репетитор з польської мови, але для підсилення ефекту можна також практикувати свої вміння за допомогою сайтів та додатків.

Цікаві сайти

Існують сайти, які допомагають у вивченні польської мови та надають цікаву інформацію, легку для розуміння.

 1. xn--jzyk-polski-rrb.pl На цьому ресурсі інформація розміщена у вигляді курсів, які розподілені за розділами. Всі матеріали представлені зрозуміло, а подача максимально легка для сприйняття. Також на сайті представлені практичні рекомендації та поради щодо вивчення мови.
 2. blox.pl/blog Даний блог веде викладачка польської мови, яка регулярно публікує корисні поради. В цьому блозі можна знайти інформацію стосовно фонетики, граматичних особливостей польської, фразеології та орфографії.
 3. wolnelektury.pl Цей сайт стане у пригоді всім, хто планує поповнити словниковий запас. Також на цьому ресурсі можна прочитати польські твори в оригіналі та твори інших іноземних авторів у польському перекладі.
 4. Польський по поличках. Відомий канал на відео-хостингу YouTube публікує цікаві та корисні уроки у відео форматі, які зрозуміють навіть новачки. Контент націлений на те, аби покращувати рівень володіння польської у глядачів.
 5. polski-online.pl  На цьому ресурсі представлена цікава та корисна інформація, яка подається в такій простій та зрозумілій формі, що розбереться навіть дитина. 
 6. polskijazyk.pl Ця платформа є повністю безплатною, і дозволяє вивчити польську від самого початку до рівня В2. Крім безпосереднього вивчення мови учням пропонуються навчальні матеріали стосовно історії та культури Польщі. Заняття безплатні, але після реєстрації.
 7. popolskupopolsce.edu.pl Сайт розрахований на початківців. Пропонує великий вибір тестів та містить повний граматичний курс.

Мобільні додатки

Відомі розробники постійно пропонують нові додатки, які спрямовані на вивчення іноземних мов. Але краще користуватись перевіреним софтом, який покращить володіння мовою та приведе до бажаного результату. 

Так популярним мобільним додатком для вивчення польської мови є Duolingo. Базова версія застосунку безплатна. Користувач може пройти тестування, і програма, визначивши рівень, запропонує програму навчання. Учень зможе практикувати письмо, читання та навіть говоріння. Програма складається з різних тем, в яких комбінується лексика та граматика. Існує рейтинг — учні щотижня набирають бали та змагаються за призові місця — тому є стимул навчатися регулярно. 

Також безплатним додатком є SpeakASAP, що направлений на те, аби учень якомога швидше ознайомився з основами польської мови.

Сайти з пошуку репетиторів чи курсів

Якщо потрібно якомога швидше і якісніше вивчити мову, скоріше за все, доведеться найняти репетитора чи записатися на курси.

 1. Buki. Платформа створена для того, аби з’єднати учнів з викладачами. На сайті представлені пропозиції викладачів — кожен має свою сторінку з заповненою анкетою, описаним досвідом, цінами та освітою. Для офлайн занять можна обрати викладача у своєму місті. Також багато репетиторів погоджуються на проведення уроків у онлайн форматі.
 2. livexp На цьому сайті також можна знайти репетитора або ж записатися на групові заняття. 

Відеоматеріали

Окрім того, що багато корисного матеріалу у вигляді відеоуроків є на YouTube, існують і інші популярні ресурси.

 1. Найпопулярнішим польським ресурсом є cda.pl. Сайт пропонує безліч безплатних фільмів, серіалів та мультфільмів, які перекладені на польську мову.
 2. netflix.com/pl Ресурс пропонує платний перегляд фільмів, але польська тут така оригінальна та цікава, що плата за перегляд точно окупиться.

В підсумку варто додати, що вивчати польську багато хто починає для того, аби успішно скласти іспит, впевнено почувати себе за кордоном чи знайти роботу. Але вміння говорити польською також суттєво підвищує самооцінку. Знаючи іноземну мову, людина краще розуміє свою ідентичність, розвиває пам’ять та мислення, всебічно розвивається та знайомиться з іншими культурами.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини