MENU

Самі винні: суперкомп'ютер передбачив, коли всі люди вимруть і з якої причини

3284 0

Самі винні: суперкомп'ютер передбачив, коли всі люди вимруть і з якої причини

Машина проаналізувала дані й дійшла висновку, що люди, всі види рослин і тварин постраждають зовсім не через вибух Сонця.

Як передає MSN, вчені з Брістольського університету (Велика Британія) за допомогою комп'ютерного моделювання змогли прорахувати, коли зникне життя на Землі й що стане причиною цього, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

Якщо Сонце вибухне, то це знищить усі планети навколо нього, проте вчені вважають, що людство може загинути з інших причин і задовго до вибуху. Однією з таких причин, на їхню думку, є кліматичні зміни. Багато дослідників намагаються нівелювати вплив сонячного випромінювання на нашу планету, що посилюється. Однак насправді ефективного рішення поки що не знайдено.

Читайте також: Людство могло з'явитися випадково, завдяки перебоям у роботі магнітного поля Землі, – дослідження

Зміни клімату продовжують прогресувати, загрожуючи таненням льодовиків, унаслідок чого сотні тисяч метрів берегової лінії підуть під воду. Згідно з новим комп'ютерним моделюванням, кінець людства може настати лише через 250 мільйонів років, якщо кліматичні проблеми залишаться на тому самому рівні, що й сьогодні.

Моделювання було проведено за допомогою суперкомп'ютера з використанням різних даних, що стосуються сьогоднішніх кліматичних умов на Землі, хімічного складу океанів, стану тектонічних плит і біології. Розрахунки показали, що через 250 мільйонів років атмосфера Землі буде перенасичена вуглекислим газом (CO2).

Читайте також: Учені розповіли, що буде, коли Сонце помре

У поєднанні з температурою, що постійно підвищується, це зробить Землю нездатною підтримувати багато форм життя, включно з людським. Також буде неможливо вирощувати фрукти, овочі, злаки тощо. Планета позбудеться достатньої кількості води та джерел їжі для ссавців, що призведе до вимирання видів.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини