MENU

Компанія, якій підвладні таємниці світлової реклами

119 0

Світло несе в собі певну таємницю. Воно може виграшно відтінити переваги і приховати недоліки, а може, навпаки, розставити акценти, які зовсім не передбачалися. Тому так важливо, щоб виготовленням зовнішньої світлової реклами займалися досвідчені кваліфіковані спеціалісти.

Світло для висвітлення переваг

Кожна компанія, яка поважає себе і своїх клієнтів, постійно вдосконалюється. Це повною мірою можна сказати і про Першу Рекламну Компанію. Про напрямки її діяльності можна дізнатися за посиланням https://1-rk.com.ua/, де також представлені професійні здобутки, яких досягнуто за понад 15 років роботи на ринку реклами.

Зокрема, йдеться про десятки тисяч проєктів, схвальні відгуки тисяч клієнтів та багато інших вагомих підтверджень вірності напрямку, що обрано компанією в галузі зовнішньої реклами.

Разом із безліччю світлових відтінків таке ж розмаїття панує і серед конструкцій, що використовуються для виготовлення світлової реклами. А уявіть лише, скільки видів матеріалу можна використати для зовнішньої реклами! Щоб не заплутатися в такій багатогранній галузі і досконало виконати кожне замовлення, Перша Рекламна Компанія турбується про те, щоб кожен з її спеціалістів був справжнім профі. У нашій компанії – справжні майстри, це можна сказати як про розробників концепції, так і про тих, хто безпосередньо втілює її в життя завдяки золотим рукам. Ми супроводжуємо народження світлової зовнішньої реклами від дизайнерської ідеї до зведення конструкції та оформлення всієї офіційної документації.

Динамічна реклама на світлодіодному екрані

Саме реклама, розміщена на світлодіодних екранах, є однією з найбільш популярних. Її все більше на вулицях, у великих торгівельних залах, і навіть на виробничих об’єктах. LED продукція дійсно стає лідером у рекламному бізнесі, адже надає безліч переваг і користі для споживача. Відзначимо лише кілька моментів:

       1. Завдяки динамічності зображення на світлодіодному екрані потенційний клієнт отримує більшу кількість інформації.

       2. Впровадження технології встановлення компонентів на поверхні, або поверхневий монтаж, так звана технологія SMD.

       3. Можливість трансляції реклами у Full HD якості, що наближає зображення до ідеального.

       4. Наявність спеціальної системи керування контентом на екрані дозволяє тримати в полі зору усі наявні екрани і наповнювати їх відповідною інформацією, зокрема, відео- чи фоторядом, анімацією тощо.

       5. У порівнянні з традиційними рекламними щитами та іншими конструкціями світлодіодні LED екрани приваблюють яскравістю, яку помітно вже здалеку, що привертає увагу.

       6. Можливість швидкого оновлення інформації на екрані, що є актуальним для банківської сфери, галузі пасажирських перевезень тощо.

Світлова вивіска – вітрина вашого бізнесу

Яку б сферу економіки не представляв той чи інший бізнес, які б послуги не надавалися, прорекламувати свою діяльність краще за все за допомогою світлової реклами. Її варіантів – безліч, і в залежності від своїх уявлень про рекламу клієнт може обрати будь-яку з можливостей, що надає Перша Рекламна:

       • світлова рекламна вивіска;

       • лайтбокс;

       • вивіска із алюмінієвих композитних панелей;

       • неоновий надпис;

       • інтер’єрна конструкція;

       • дахова конструкція;

       • об’ємні букви тощо.

Рекламувати себе можна як із зовнішнього фасаду, так і у внутрішньому інтер’єрі. Якщо у першому випадку використання світлової реклами ставить за мету привернути увагу потенційного клієнта, то розміщення окремих світлових елементів всередині приміщення стає вже повноцінною частиною внутрішнього інтер’єру, що робить його унікальним.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини