"У кожного свої інтереси": аналітик пояснив, чому Байден і Шольц проти ескалації війни в Україні
За "принциповими позиціями" очільника Сполучених Штатів Джо Байдена та канцлера Німеччини Олафа Шольца щодо недопущення ескалації війни в Україні ховаються острахи, як особисті, так і політичні. Саме тому керівництво зазначених країн не класифікує Росію як ворога, вони класифікують РФ лише як "загрозу, яка ще не переросла в ворога".
Так вважає аналітик, заступник директора Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Михайло Самусь. Він пояснив OBOZ.UA, що і Байден і Шольц "дуже бояться стати учасниками одного і того ж збройного конфлікту" і саме тому Україна не отримує вчасно допомогу, інформує UAINFO.org.
Читайте також: Настав час: Байден здатен змусити Путіна відступити в Україні, – New York Post
"Вони дуже цього бояться. Така політика адміністрації Байдена. Через це ми постійно отримуємо запізнілі пакети допомоги, запізнілі рішення, які коштують нам багато життів. Стосовно уряду Шольца так само. Уряд Шольца дуже багато в Україні допомагає, але постійно маючи на увазі, що вони не готові сміливо перетнути червоні лінії, яких немає насправді", – пояснив експерт.
Замість зазначених червоних ліній є "психологічна лінія страху", підкреслив він.
Самусь додав, що Байден "боїться за результати президентських виборів", а Шольц "боїться за свою політичну долю", проте це "психологічна межа власного страху", який не дозволяє їм відкрито сказати, що Росія є ворогом всього західного світу. І саме тому вони "тримаються в психологічному заціпенінні".
Читайте також: Байден зменшить увагу до України в передвиборчий період – Politico
Проте думка, що Шольц і Байден мають якусь домовленість з Росією, аби не давати нам достатньо зброї, або закрити небо над Україною, хибна, зазначив експерт.
"Немає ніякої домовленості між Шольцем і Байденом, я впевнений. Вибачте, але в них дуже різні інтереси. У Байдена, вірніше, його команди, зараз передвиборча боротьба, і все пропускається через цю призму. А все, що відбувається за межами Сполучених Штатів, вони розцінюють тою мірою, наскільки це впливає на американців, їхніх виборців. Вони самі про це прямо кажуть", – пояснив Самусь.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки