MENU

Лукашенко заявив генералам, що Білорусь вступає у війну

3071 0

Лукашенко заявив генералам, що Білорусь вступає у війну

Лукашенко на нещодавньому засіданні штабу був надзвичайно балакучий. З геополітичної каші в його голові присутнім стало зрозуміло, що Білорусь негласно є частиною нового великого військового блоку.

З його розпоряджень та доповідей керівників МО та КДБ присутнім стало зрозуміло, що Мінськ вступив у фазу керованого Кремлем та Китаєм плану, пише інформує UAINFO.org з посиланням на ТГ-канал «Беларуская выведка».

Лукашенко запевнив присутніх, що, щоб відстояти всі досягнення, «доведеться і нам скоро воювати». Але наголосив, що воювати Білорусь буде «по-новому» і не так, як це прийнято розуміти. Китай, Північна Корея, Росія та Білорусь нібито негласно домовилися між собою про створення військового союзу «нової формації», здатного за допомогою всього набору заходів, від гібридної війни до ядерного протистояння десятиліттями ефективно стримувати Захід та їхніх союзників. Він також повідомив про настання «нової ери безпеки» та швидке приєднання до коаліції Ірану.

Лукашенко наказав вжити ряд заздалегідь підготовлених заходів щодо тиску на кордон ЄС. Наголосив, що настав час. При цьому він запевнив, що не лише Білорусь «давитиме» сусідів, кожен учасник блоку зробить свій внесок у загальний план боротьби і, мовляв, скоро все це побачать. Судячи з останніх перестановок у КДБ та МО, йдуть підготовчі дії до ескалації.

Читайте також: "Не потрібно соромитись": Лукашенко хоче, щоб білоруські журналісти займались пропагандою

Джерела каналу наголошують, що чим більше Лукашенко робить публічних виступів із посилом «головне не вплутатися у війну», тим ближче він підходить до межі безпосередньої в ній участі. Цими заявами він готує населення до наративу «це не я, це всі вони почали, я завжди говорив лише про збереження миру».

Авторам каналу відомо про нові канали доставки до Білорусі саме палестинських біженців. Вони накопичуватимуться і готуватимуться до «нової хвилі» штурму, з використанням масштабної інформаційної кампанії підтримки. Швидка ескалація та дестабілізація кордону ЄС – частина відповідальності Лукашенка перед його новим блоком.

Сигналом до масштабних дій може стати синхронні зміни в геополітичній обстановці на далекому сході (Китай - Тайвань, Сеул - Пхеньян), політичні події в США та Ізраїлі. Бомбардування кулями зі сміттям та екскрементами з КНДР у бік Сеула – це один із сигналів до початку масштабної ескалації та скоординованих дій «нової осі зла».

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини