MENU

Суцільне кладовище: у "місті зомбі" кількість мертвих перевищує кількість живих

51524 0

Суцільне кладовище: у "місті зомбі" кількість мертвих перевищує кількість живих

В одному з міст так багато кладовищ, що його прозвали "містом душ", оскільки кількість мертвих перевищує населення у співвідношенні 1000 до 1.

Як пише Daily Star, у місті Колма, штат Каліфорнія (США), на кожного живого жителя припадає приблизно 1000 мерців. Воно було створено як некрополь (місце масового поховання трупів жителів Сан-Франциско), коли земля стала занадто дорогим товаром, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

Колма є місцем останнього спочинку приблизно 1,5 мільйона тіл. Через це містечко з населенням 1550 осіб отримало всілякі прізвиська, такі як "місто зомбі" або "місце живих мерців".

Ситуація з масовими похованнями в Колме почалася 1912 року, коли сусідній Сан-Франциско ухвалив рішення про заборону цвинтарів, оскільки земля ставала надто дорогою в міру зростання населення. На початку 1900-х років там було 27 кладовищ, а в наші дні їх лише два. Для цього довелося розкопувати могили в Сан-Франциско, а потім понад 150 000 тіл перевезли в Колму, що стало одним із найбільших "переселень мертвих".

Протягом наступних кількох десятиліть у містечко привозили трупи жителів Сан-Франциско, поки 1924 року воно офіційно не стало некрополем.

Видання зазначає, що ніколи ще живих жителів там не було більше, ніж мертвих. Однак сьогодні це успішне місце для флористів і граверів, оскільки його мешканці з часом змирилися з позначкою "місто мертвих".

"Ми — місто душ, але насправді ми захищаємо кладовища. До них існує емоційна прив'язаність", — сказала Гелен Фісікаро, віцемер Колми.

Жителі Колми живуть у північній частині міста, а інша територія відведена під 17 кладовищ.

З такою кількістю покійних, що лежать під землею, не дивно, що в місті з'явилися повідомлення про паранормальну активність. Одна з історій, про яку розповідають і жителі, і гості міста, пов'язана з тим, що на одному з надгробків було помічено істоту у вигляді горгульї. Однак люди, які живуть у містечку, залишаються до останнього бадьорі та мають іронічний девіз: "Здорово жити в Колме".

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини