Китайська місія повертається на Землю зі зразками зі зворотної сторони Місяця
Фото:Скриншот з відео CNSA
Китай розпочав процес повернення зразків каменів і ґрунту, отриманих місячним кораблем Chang’e-6, на Землю.
Космічний корабель витримав випробування високою температурою на поверхні Місяця та отримав зразки каменів та ґрунту. Їх буде поміщено у контейнер всередині висхідної частини зонда, як і планувалося. Контейнер буде передано в капсулу для повторного входу, яка матиме повернутися на Землю. Приземлення очікується в пустелях регіону Внутрішня Монголія приблизно 25 червня, повідомило Національне космічне управління Китаю (CNSA), передає NV, інформує UAINFO.org.
«Висхідний апарат Chang’e-6 злетів із задньої частини Місяця, перевозячи місячні зразки. Після того, як двигун 3000N пропрацював близько 6 хвилин, він успішно відправив апарат на задану орбіту навколо Місяця», — йдеться в повідомленні, опублікованому у вівторок.
Під час свого перебування на поверхні Місяця корабель розгорнув червоно-золотий прапор країни. Невеликий прапор, який, за словами агентства, був виготовлений зі спеціальних композитних матеріалів, з’явився на висувному кронштейні, розгорнутому з боку місячного посадкового модуля.
«Після того, як підняття на поверхню було завершено, червоний прапор з п’ятьма зірками, який несе посадковий модуль Chang’e-6, успішно розгорнули на зворотному боці Місяця. Це перший раз, коли Китай самостійно та динамічно демонструє свій державний прапор на зворотному боці Місяця», — заявляє китайське агентство.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки