MENU

Поховання польських архієпископів: археологи знайшли церковні склепи із золотими артефактами

2282 0

Поховання польських архієпископів: археологи знайшли церковні склепи із золотими артефактами

Дослідники виявили крипти впливових церковників XVI-XVII століть в ході дослідження колегіального костелу в Ловичах. Вчені навіть змогли ідентифікувати людей, похованих у цих склепах.

Як пише Heritage Daily, нещодавно археологи виявили дві крипти в колегіальному костелі в Ловичах, Польща, які, як вважають, належать видатним релігійним діячам. Поховання, знайдені неушкодженими, містять могили архієпископів, які відіграли ключову роль у релігійній та культурній історії регіону, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

Могили належать Генріку Фірлею, Анджею Лещинському та Вацлаву Лещинському, які були архієпископами Ґнєзно в XVI-XVII століттях. Їхнє збережене похоронне вбрання, включаючи мантії, взуття та вигадливо пошиті митри, дає рідкісне уявлення про поховальні звичаї та церковну моду тієї епохи.

Моніка Камінська, одна з археологів, які брали участь у розкопках, відзначила дивовижну збереженість таких предметів, як золотий перстень з гербом Венявського воєводства, золотий хрест і золоті шпильки з головками з гірського кришталю. В іншому склепі було знайдено архієпископа, який тримав хрест, золотий перстень і ланцюжок з хрестом.

Ці знахідки демонструють ретельну підготовку до похорону єпископів, розкриваючи деталі про ризи і тканини, що використовувалися. Крім того, знайдено третю крипту, яка може належати примасу Яну Пшеренбському, що додає історичного значення цьому відкриттю.

Єпископ Ловичський Войцех Осял розповів про важливість цієї знахідки не лише з огляду на її історичну цінність, але й культурне та релігійне значення. Він зазначив, що відкриття цих крипт допомагає зрозуміти християнську спадщину регіону.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини