"Дуже соромно": Зінченко висловився про розгромну поразку України від Румунії на старті Євро-2024

256 0

Футболіст збірної України Олександр Зінченко прокоментував розгромну поразку від Румунії (0:3) у стартовому матчі на Євро-2024.

Наша національна команда встановила антирекорд, зазнавши найбільшої поразки у груповому етапі за всю історію виступів на чемпіонатах Європи, пише ТСН, інформує UAINFO.org.

"Дуже важко знайти правильні слова. Дуже соромно було дивитися нашим вболівальникам в очі, всім тим, хто прийшов нас підтримати. Хлопці розуміють, що сталося. Потрібно показати нашу реакцію в наступній грі.

Що не вийшло в матчі з Румунією? Не знаю, головний тренер вкаже на наші помилки після гри, чого не вистачало. Але програвати 0:3 – це завжди боляче і неприємно.

Наскільки важко повертатися до гри після розгрому? Сподіваюся, в нас вийде це зробити. Так, на жаль, не так багато часу, але потрібно виходити з цієї ситуації. Всі команди грають за однакових умов, тож потрібно покращувати свою гру, це 100%.

Чого забракло в другому таймі? Десь агресії попереду, про це говорив головний тренер у перерві. Контроль м'яча – це одне, але створювати моменти – інше. Саме так збірна Румунії і перемогла, створила якісь напівмоменти та забила м'ячі. А далі нам вже було дуже важко", – цитує Зінченка Суспільне Спорт.