MENU

Що таке ICO та як у ньому брати участь

196 0

Сторонньому спостерігачу може здатися, що світ криптовалют застиг на місці від моменту появи першої монети, а єдині зміни пов’язані з курсом. Якщо цікавить актуальна ціна біткоїн є доволі динамічним, і актуальну інформацію про це можна дізнатися на платформі Binance.

Насправді ж і технологія блокчейн, і світ криптовалют у цілому не стоять на місці. З’являється безліч інструментів та проєктів, які не тільки розвивають криптовалютну сферу, але й дозволяють досягати фінансового успіху багатьом користувачам. У цій статті ми поговоримо про таке явище, як ICO.

Особливості та цілі ICO

Абревіатура ICO розшифровується як Initial Coin Offering і означає первинне розміщення монет. Це особливий спосіб фінансування, за допомогою якого різні стартапи обмінюють свої токени на цифрові або фіатні гроші.

Ці токени можуть бути як повноцінною криптовалютою для торгівлі на біржах, так і інструментом внутрішніх розрахунків. Найчастіше ICO пов’язують із краудсейлом, який також користується популярністю у проєктах-початківцях. Цілі первинного розміщення монет доволі зрозумілі:

  • фінансування проєкту;
  • випуск власної криптовалюти;
  • розвиток нових сервісів чи продуктів;
  • створення інвестиційних фондів;
  • розробка програм для децентралізованих систем.

Основна мета ICO полягає в отриманні коштів (фіатних або цифрових), які будуть використані для розвитку стартапу. Це можуть бути закупівля обладнання, вдосконалення технологій, розробка нових програм, розширення команди програмістів або вихід на нові ринки. Існують проєкти, які таким чином змогли зібрати понад $150 млн для створення своїх криптовалютних майданчиків.

Для деяких стартапів ICO є способом запустити власний токен або криптовалюту. Отримуючи стороннє фінансування, вони посилюють свій цифровий актив, який може вийти на криптовалютні біржі для торгів або використовуватися всередині проєкту.

Часто гроші, отримані шляхом ICO, спрямовуються на запуск нових продуктів, програм та сервісів. При цьому такі товари та послуги повністю відповідають стратегії початкового стартапу, який і послугував «магнітом» для збору коштів. У окремих випадках первинне розміщення монет запускає інвестиційні фонди. Всі учасники вкладають свої кошти у проєкти, які в майбутньому принесуть їм прибуток.

Також за допомогою ICO можуть фінансуватися децентралізовані програми, які автоматизують, прискорюють та роблять надійнішим процес виконання контрактних зобов’язань без залучення третьої сторони.

Як грамотно інвестувати в ICO?

Якщо ви вирішили стати учасником проєкту з первинного розміщення монет як інвестор, обов’язково враховуйте такі фактори:

  • white paper — це позначення докладного документа, в якому вказано план дій, цілі проєкту та заявлені терміни продажу токенів ICO;
  • хто стоїть за проєктом — постарайтеся знайти інформацію про команду, її знання та репутацію у криптобізнесі;
  • ринкова ситуація — важливо оцінити конкурентоспроможність обраного варіанту, його унікальність та перспективи для подальшого зростання;
  • наявність партнерів — партнерство з відомими компаніями буде додатковим плюсом;
  • соціальні мережі — велика кількість підписників та інформації в соціальних мережах також буде свідчити про надійність стартапу, що запускається.

За врахування всіх цих факторів ви зможете вигідно вкласти кошти в ICO, що дозволить надалі отримати серйозний прибуток завдяки зростанню курсу криптовалюти або токенів.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини