MENU

Контроверсійна депутатка Мар’яна Безугла майже щодня в центрі скандалу

1122 0

Контроверсійна депутатка Мар’яна Безугла майже щодня в центрі скандалу

Народна депутатка України Мар’яна Безугла знову опинилася в центрі уваги через низку скандальних заяв та дій, що викликають занепокоєння серед українських політиків та громадськості.

Про це повідомляє видання "Новини".

За повідомленням депутатки Ірини Геращенко, 19 червня Безугла з’явилася на трибуні Верховної Ради України з російським прапорцем, що може призвести до дисциплінарних наслідків. Цей інцидент став черговим у серії суперечливих вчинків депутатки.

Експерти відзначають, що Безугла стала одним з головних джерел новин для російських ЗМІ, але не через її діяльність на фронті, а через скандальні заяви та поведінку. Зокрема, вона була співавторкою резонансного законопроєкту, який пропонував дозволити командирам застосовувати зброю до військовослужбовців за невиконання наказів. Проєкт було знято з розгляду через 20 днів після його оприлюднення внаслідок гострої критики.

Окремої уваги заслуговують зв’язки родини Безуглої. Її батько, Володимир Олексійович Безуглий, є власником значних активів, включаючи Київський завод “Граніт”. До 2022 року він був співзасновником Фонду реабілітації та оздоровлення працівників, пенсіонерів та інвалідів МВС України, організації, до якої входять і ветерани радянської доби, що, можливо, мають зв’язки з росією.

Критики звинувачують Безуглу у дискредитації Збройних сил України та просуванні російської пропаганди. Військові стверджують, що її заяви часто використовуються російськими пропагандистськими ЗМІ. Ситуація навколо діяльності Мар’яни Безуглої викликає серйозне занепокоєння серед політиків та громадськості, особливо в умовах триваючої російської агресії проти України.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

«Аргумент»


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини