MENU

Бегемоти на максимальній швидкості вміють літати: несподіване відкриття вчених

4353 0

Бегемоти на максимальній швидкості вміють літати: несподіване відкриття вчених

Дослідники з Королівського ветеринарного коледжу Великобританії довели, що бегемоти здатні літати. Ці, здавалося б, непідйомні велетні відриваються від землі одночасно всіма чотирма ногами, коли мчать на повній швидкості.

Найшвидші бегемоти навіть здатні піднятись в повітря приблизно на 15% свого кроку, або 0,3 секунди. Зважаючи на те, що дорослий самець важить понад три тонни, то такі польоти здаються неймовірними, інформує UAINFO.org з посиланням на NewAtlas.

Науковці з британського ветеринарного коледжу вивчали 169 кроків 32 бегемотів. Вони виявили, що ці ссавці відмінно бігають риссю, а коли максимально натискають на свої "педалі газу", то здатні підлітати. Варто наголосити, що ці велетні можуть розвивати швидкість до 35 км/год.

Це відкриття ставить бегемотів на вищий щабель спортивної майстерності серед великих ссавців. Наприклад, слони рухаються однаково навіть на великій швидкості та ніколи повністю не відриваються від землі. Носороги ж можуть ходити, бігти риссю і навіть галопом, але також не здатні підніматись над поверхнею.

Читайте також: На Андріївський узвіз у Києві повернувся кіт Бегемот. ФОТО

"Важко працювати з бегемотами, оскільки вони, як правило, прилипають до води. Вони також дуже небезпечні. Це частково причина, чому наука мало що знала про те, як бегемоти рухаються. Тому ми дуже раді представити перше дослідження, зосереджене виключно на виявленні того, як бегемоти ходять і бігають. Ми були приємно здивовані, побачивши, як вони піднімаються в повітря, коли швидко біжать – це справді вражає!", – сказав керівник дослідницької групи, професор еволюційної біомеханіки Джон Гатчінсон.

Науковець відмітив, що це дослідження важливе для розуміння того, що значить бути великою твариною і пересуватися суходолом. Ця робота також допомагає науковцям зібрати воєдино еволюцію пересування великих наземних тварин, починаючи з гігантських динозаврів.

"Більше розуміння видів, з якими ми працюємо, допоможе нам покращити догляд, який ми зможемо надавати цим тваринам у майбутньому", – сказав науковий і охоронний працівник курорту Flamingo Land Кіран Холлідей.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини