Ортопедичні дивани: особливості, переваги та нюанси вибору
Розкладний диван – це практичні меблі для щоденного сну, однак багато хто з нас пам'ятає, наскільки вони можуть бути незручними.
Але виробники таку ситуацію стараються виправити й пропонують значно комфортніші моделі. Одна з них – це ортопедичний диван. Він утворює зручне спальне місце, яке здатне підтримувати фізіологічний вигин хребта й забезпечувати розслаблення м'язів, інформує UAINFO.org.
Переваги ортопедичного дивана для щоденного сну
Ключова перевага подібних меблів – це здатність створювати максимально комфортне для користувача місце для сидіння, а після трансформації – для сну. Наповнення забезпечує підтримку хребта, м'язів та суглобів. Серед інших переваг варто зазначити наступні:
- пружність та еластичність;
- висока якість наповнювача, який із роками не продавиться й не перестане виконувати свої задачі;
- надійний каркас, розрахований на інтенсивне використання;
- якісна та довговічна оббивка, за якою дуже просто доглядати;
- трансформація (складання). У такому вигляді меблі не займають багато місця. Це відмінне рішення для невеликих квартир та таких, де важливо зберегти простір;
- стильний дизайн.
В інтернет-магазині меблів HubStore представлені ортопедичні дивани для сну різноманітної конструкції та дизайну. Те, що їх об’єднує, – це можливість створення ідеальних умов для повноцінного нічного відпочинку.
Ортопедичні властивості дивана: від чого вони залежать
Диван з ортопедичним ефектом – це дійсно оптимальне рішення, адже ці меблі підходять як для невеликої квартири, де простір дуже обмежений, так і для стандартного приміщення, яке хочеться максимально практично обставити. Основні ортопедичні можливості залежать від наповнювача. Він забезпечує необхідний рівень правильної підтримки, коли вдається повноцінно розслабитись та відпочити.
Популярні наповнювачі, які дають ортопедичний ефект:
- пружинна система Pocket Spring. Це нове рішення у сфері наповнювачів. Така система не передбачає з’єднання між собою пружин, що, своєю чергою, гарантує локальне їх стискання, забезпечує правильну підтримку. До того ж це важливо, коли на дивані сплять двоє – один не буде відчувати коливання від іншого, навіть якщо в нього значно більша вага;
- пінополіуретан. Синтетичний матеріал, якому притаманні пружність та еластичність. Він швидко відновлюється навіть після тривалого тиску. ППУ пористий, внаслідок чого забезпечується його відмінна повітропроникність. Крім того, у цьому матеріалі несприятливі умови для грибків, пилових кліщів;
- комбінація безпружинних матеріалів. Це одне з найсучасніших рішень, яке забезпечує стабільність розмірів спального місця, його пружність і довговічність. Зазвичай використовуються ватин, повсть і вже згадуваний ППУ.
Варто зауважити, що стандартний пружинний блок не дає повною мірою ортопедичного ефекту, і це потрібно враховувати. А ось якщо ви шукаєте, де купити диван з бажаною підтримкою та зручністю, то завітайте в цей магазин: https://hubstore.com.ua/duvanu/.
Як правильно вибрати ортопедичний диван
Для того щоб отримати всі бажані властивості та загалом якісний виріб, варто звертати увагу на декілька важливих параметрів меблів. Перш за все на конфігурацію. Зазвичай доступні прямі та кутові моделі. Перший варіант – це класика, яка ідеально впишеться в будь-яку стилістику інтер'єру та розмір приміщення. Другий – більші за розмірами меблі, які все ж таки допоможуть створити затишок та організувати комфортне спальне місце.
Якщо вибираєте диван для щоденного сну, то важливий параметр – це тип трансформації. Популярні варіанти:
- «єврокнижка». Дуже практичне рішення саме для щоденного користування. Суть трансформації в тому, що сидіння висувається вперед, а спинка вкладається в утворену нішу. Перевага – тривалий термін експлуатації завдяки відсутності складних механізмів;
- поворотний. Сидячий модуль розвертається на 90˚ щодо нерухливої частини, далі фіксується. Важлива перевага – зручне та легке розкладання;
- «дельфін. Переважно використовується в кутових моделях. Прихована частина висувається за ремінець у сидінні. Отримуєте рівне, велике спальне місце.
Крім того, звертайте увагу на матеріал каркаса, оббивки та наявність додаткових ніш для білизни, поличок.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки