MENU

Охоронниця Королівської гвардії розплакалася, коли побачила батьків в юрбі туристів: зворушливий момент

931 0

Охоронниця Королівської гвардії розплакалася, коли побачила батьків в юрбі туристів: зворушливий момент

У Великій Британії під час чергування під проливним дощем молода охоронниця Королівської гвардії не змогла стримати сліз, коли побачила своїх батьків, які прийшли підтримати доньку, в юрбі туристів. Ця зустріч біля одного з входів до Букінгемського палацу була неочікуваною для неї.

У той час, як туристи збираються біля коня з охоронницею на ньому, дівчина не помічає батьків через масову кількість парасоль і дощовиків, інформує UAINFO.org з посиланням на Daily Mail. Вона залишається нерухомою, що є обов'язком королівської варти.

Туристи вистоюють чергу, щоб сфотографуватися з твариною, а до юрби приєднуються батьки дівчини. Після того, як вона помічає їх, очі починають сльозитися, але вона все ще намагається втримати спокійну сувору міміку.

Спочатку до дівчини підходить батько і говорить до доньки, а та лише киває головою і стискає губи, щоб остаточно не заплакати. Вже після того, як до коня наблизилася мама, вартовій довелося нахилитися, щоб витерти сльози.

Батьки, як і всі туристи, гладять ніс звіра та стають, щоб сфотографуватися із донькою, яка має почесну роботу охоронця Королівської гвардії. Лише після цього вартова остаточно вгамовує свої емоції та знову набуває спокійної й суворої міміки.

Попри застережну табличку, що висить на найближчій колоні, із надписом "Стережіться. Коні можуть штовхнути або вкусити. Не чіпайте віжки", туристи не побоялися підходити до тварини із маленькими дітьми, щоб закарбувати цю мить на фото.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини