Україна програла Іраку у своєму першому матчі в історії на Олімпійських іграх: Ротань прокоментував шокуючу поразку

520 0

Збірна України зазнала поразки від команди Іраку в матчі першого туру футбольного турніру на Олімпіаді-2024. Поєдинок на стадіоні "Парк Олімпік Ліонне" у Ліоні закінчився з рахунком 2:1.

Перший тайм зустрічі минув без забитих м'ячів. Команда Руслана Ротаня більше володіла м'ячем та створювала небезпечні моменти, але розпечатати ворота суперника не зуміла, повідомляє UAINFO.org з посиланням на ТСН.

На старті другого тайму "синьо-жовті" вийшли вперед. На 53-й хвилині Арсеній Батагов пробив головою після подачі Дмитра Криськіва зі штрафного – голкіпер збірної Іраку парирував, але Валентин Рубчинський вдало зіграв на добиванні.

Однак дуже швидко наша команда пропустила. Максим Таловєров поклав руки на спину Айману Хуссейн під час подачі з правого флангу, через що арбітр призначив пенальті. Той же Хуссейн на 57-й хвилині зрівняв рахунок ударом з 11-метрової позначки.

А на 72-й хвилині Ірак забив другий гол у ворота України. Алі Джассім, який вийшов на заміну, з лівого флангу змістився в центр і низом відправив м'яч у ближній кут.

Збірна України намагалася відігратися, але забити вдруге та уникнути поразки не зуміла. Таким чином, наша національна футбольна команда програла перший у своїй історії матч на Олімпійських іграх.

Головний тренер олімпійської збірної України Руслан Ротань засмучений сенсаційним результатом матчу 1-го туру проти збірної Іраку. На старті Олімпіади-2024 наші футболісти програли з рахунком 1:2.

"Ви самі всі бачили. Про яку закономірність йдеться, коли суперник завдає 2-3 ударів і виграє матч. Тут виною всьому наші глобальні помилки. Ми зробили дитячі помилки, які вплинули на результат. Ми повинні це прийняти. Повинні відновитися і за ці Три дні підійти до Марокко у найкращій фізичній та ментальній формі. Зараз не можна нікого критикувати. Ми програли самі через свої помилки. Це головний підсумок", – заявив Руслан Петрович в ефірі "Супільні.Спорт".

Наставник не розуміє, чому після другого пропущеного голу його підопічні опустили руки та перестали грати.

"Пенальті – це наші проблеми. Ми не можемо опускати руки. Проблема в тому, як ми діємо після помилки. Я вважаю, що ми на голову і дві вищі за суперника, але ці наші помилки стали фатальними. Ми почали переживати, нервувати і поспішати. Був час виправлення. Це мені не сподобалося", - підсумував тренер.

Зазначимо, в іншому поєдинку першого туру групи B Аргентина зі скандалом програла Марокко (1:2). Матч дограли через дві години після того, як його призупинили через те, що футболістів "альбіселесте" з трибун закидали петардами – під час цієї аномальної паузи арбітр переглянув відеоповтор (VAR) і скасував гол аргентинців через офсайд.

У другому турі збірна України 27 липня у Сент-Етьєні зіграє з командою Марокко. Того ж дня Аргентина зустрінеться з Іраком.

Завершать груповий раунд підопічні Ротаня 30 липня поєдинком у Ліоні з Аргентиною. У паралельній грі позмагаються Марокко та Ірак.