"Динамо" у більшості обіграло "Рейнджерс" і вийшло до раунду плейоф відбору Ліги чемпіонів. ВІДЕО

365 0

Останнім суперником киян на шляху до основного етапу ЛЧ стане австрійський "Зальцбург".

Київське "Динамо" вийшло до раунду плейоф кваліфікації Ліги чемпіонів сезону-2024/25. У матчі-відповіді 3-го відбіркового раунду команда Олександра Шовковського на стадіоні "Гемпден-Парк" у Глазго перемогла шотландський "Рейнджерс" з рахунком 2:0, повідомляє UAINFO.org з посиланням на ТСН.

Перший тайм видався дуже складним для "біло-синіх". Суперник явно переважав, а динамівці не завдали жодного удару по воротах. Утім, на перерву команди вирушили без голів.

На старті другого тайму стався ключовий момент поєдинку – на 51-й хвилині віцечемпіон Шотландії залишився в меншості, оскільки Жефте у верховій боротьбі з Олександром Караваєвим заробив другу жовту картку.

Тож майже весь другий тайм "Динамо" отримало можливість грати у більшості. Цим "біло-сині" наприкінці гри і скористалися.

На 82-й хвилині рахунок у матчі відкрив Олександр Піхальонок, який з правого флангу змістився в центр і з-за меж штрафного майданчика низом пробив у ближній кут.

А ще через дві хвилини у швидкій контратаці Назар Волошин відправив м'яч у ворота "Рейнджерс" після передачі Миколи Шапаренка. Суперник нічим відповісти не зумів.

У першому матчі, який відбувся 6 серпня у польському Любліні, "Динамо" на останніх секундах втратило перемогу над "Рейнджерс" (1:1). Тож за сумою двох зустрічей кияни виявилися сильнішими з рахунком 3:1 та пройшли до наступної стадії.

У раунді плейоф кваліфікації Ліги чемпіонів суперником "Динамо" стане австрійський "Зальцбург", який у 3-му раунді кваліфікації ЛЧ пройшов нідерландський "Твенте" (2:1, 3:3).

Матчі "Динамо" проти "Зальцбурга" відбудуться 21 і 27 серпня. Перша гра буде номінально домашньою для киян. Переможець протистояння отримає путівку до основного етапу найпрестижнішого єврокубка. Той, хто програє, потрапить до основної стадії другого за рангом євротурніру, Ліги Європи.