Гольовий дебют Мбаппе: "Реал" без Луніна переміг "Аталанту" та завоював Суперкубок УЄФА

150 0

Іспанський "Реал" переміг італійську "Аталанту" і вшосте у своїй історії виграв Суперкубок УЄФА. Поєдинок на Національному стадіоні у Варшаві завершився з рахунком 2:0.

"Реал" обійшов "Барселону" та "Мілан" (по п'ять трофеїв) і вийшов на чисте перше місце за кількістю титулів. Загалом "Мадрида" дев'ять разів брав участь у Суперкубку УЄФА (6 перемог/3 поразки), інформує UAINFO.org з посиланням на OBOZ.UA.

Мадридський клуб від початку був абсолютним фаворитом протистояння та спробував це продемонструвати з перших хвилин матчу. Підопічні Анчелотті домінували на полі, проте до небезпечних моментів справа не доходила.

Італійці зробили ставку на надійність, намагалися максимально не ризикувати, і навіть в атаці використала не більше трьох-чотирьох гравців.

Ситуація змінилася після перерви. "Реал" помітно додав у швидкості, повністю притиснувши суперника до його воріт.

"Аталанта" абсолютно нічого не могла зробити напад, всіма силами захищаючись. На 59-й хвилині помилка воротаря Муссо, який виніс м'яч на суперника, привела до голу. Мадридці ефектно розкотили контратаку, яку замкнув Вельверде.

На 68-й хвилині зірковий новачок королівського клубу Кілліан Мбаппе відкрив рахунок своїм голам за "Реал". Знову після помилки "Аталанта" втратила м'яч, Джуб Беллінгем розібрався із суперником і викотив на хід французу, який у дотик відправив круглий снаряд о дев'ятці.

Голкіпер збірної України Андрій Лунін провів весь матч у запасі, що не завадило йому стати дворазовим володарем.

Реал Мадрид Іспанія – Аталанта Італія 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 59 Вальверде, 2:0 - 68 Мбаппе.

Реал Мадрид – Куртуа, Менді, Рюдігер, Мілітао, Карвахаль (Васкес, 89), Беллінгем (Себальос, 89), Тчуамені, Вальверде, Вінісіус Жуніор (Гюлер, 88), Мбаппе (Браїм Діас, 83)).

Аталанта – Муссо, Колашинац (Баккер, 71), Хін (Палестра, 90), Джимшіті, Пашаліч (Мансоні, 90), Руджері, Дзаппакоста (Годфрі, 63), Едерсон, де Рон, де Кетеларе (Ретегі, 63), Лук.

Попередження : Едерсон (9), Беллінгем (35), Вінісіус Жуніор (42), Джимшити (64).