MENU

Самолікування чи невідкладна стоматологічна допомога?

165 0

Чи можна обійтися самолікуванням, якщо воно вже кілька разів «рятувало» від візиту до лікаря? І коли без невідкладної стоматологічної допомоги вже не обійтись? Як і чому варто звертатися до стоматологічної допомоги – розповідають фахівці клініки Осадчого.

Навіть із сильним болем більшості з нас хочеться впоратися самостійно, щоб обійтися без візиту до лікаря. Однак, біль сам собою є важливим сигналом, а якщо окрім нього присутні й інші симптоми – не варто займатися самолікуванням. Невідкладна стоматологічна допомога в Києві існує саме для того, щоби вчасно вам допомогти. Чи варто зволікати?

Небезпечність самолікування

Знеболювання, полоскання, примочки, а іноді й намагання самостійно видалити кісту чи цілий зуб можуть призвести не лише до локальних проблем. Те, що деякі методи можуть короткостроково діяти, зовсім не означає, що ви позбавилися пульпіту, гінгівіту чи флюсу: проблеми можуть стати хронічними або перекинутися на весь організм, призвівши до трагічних наслідків. Якщо ж сталася травма, зволікати зі зверненням до лікарів взагалі заборонено.

Які саме проблеми може викликати самолікування:

  1. Зуб точно буде втрачений. Часто саме час, витрачений на народні методи, дозволив би зберегти зубну одиницю в умовах клініки.
  2. Можлива значна алергічна реакція. Навіть якщо ви вже користувалися певними травами під час полоскання, це не означає, що їх більша концентрація не вплине на ваш стан негативно.
  3. Руйнування навколозубних тканин. Лікуючи кровоточивість ясен вдома, можна пропустити пародонтоз, який призведе до непоправних наслідків.
  4. Порушення роботи всього організму через прийом різних знеболювальних у великих дозах. Ви можете не відчути наслідків одразу, однак, гастрит, виразка, а іноді й онкологічні захворювання можуть загрожувати при передозуванні ліками. Окрім того, прийом високих доз препаратів призводить до звикання, а отже, ви не зможете довго боротися з болем таким способом.
  5. Рознесення бактерій по всьому організму. Цьому часто сприяють теплі компреси й полоскання. Як наслідок – розповсюдження бактерій із вогнища на всю ротову порожнину, а іноді й на весь організм через кров, що може призвести до сепсису.

Як і коли звертатися за невідкладною стоматологічною допомогою

Єдиний спосіб зберегти здоров’я та красу посмішки – вчасно звернутися за кваліфікованою допомогою. Звичайно, хочеться дочекатися «свого» лікаря, а не приходити до чергового стоматолога. Однак, на прийомі при невідкладних випадках працюють ті ж самі «денні» досвідчені фахівці, єдина мета яких – якомога швидше поставити правильний діагноз і допомогти вам. У випадку травми або необхідності звернутися до вузького фахівця:

  • пацієнту надається перша допомога;
  • проводиться огляд;
  • застосовується рентген.

Після цього очікування стає не лише безпечним, а й, у більшості випадків, безболісним.

Не варто терпіти біль та дискомфорт: звертайтеся за невідкладною стоматологічною допомогою вчасно, і стоматологи клініки Осадчого зроблять максимум, щоб ви відчули полегшення.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини