MENU

Які радіатори опалення (батареї) кращі?

211 0

Які радіатори опалення (батареї) кращі?

Радіатор опалення (батарея) – це така ж невід’ємна частина інтер’єру, як і вікно, двері та інші найважливіші елементи побуту. Батарея необхідна для забезпечення вашого житла (або офісного приміщення) теплом в холодну пору року. Вона є провідником теплоагента (гарячої води), який відповідає за нагрівання радіатора, а той, в свою чергу, віддає тепло в навколишнє середовище. В даному матеріалі розглянемо, які радіатори опалення присутні на вітчизняному ринку та чим вони відрізняються.

Радіатори опалення за матеріалом виготовлення

В більшості випадків, крім потужності радіатора (це окремий параметр, який розраховується за формулою N = S/Pх100, де N – к-сть секцій батареї, S – площа кімнати, P – тепловіддача 1 секції), вибір даного приладу базується на 2-х основних характеристиках:

  • матеріал виготовлення;
  • конструкція (тип радіатора).

Якщо вас цікавлять радіатори опалення та інші важливі побутові прилади, рекомендуємо завітати в інтернет-магазин техніки, де є хороший вибір будь-якої необхідної для житла техніки за вигідною ціною.

Отже, перерахуємо основні види радіаторів опалення за матеріалами виготовлення. На вітчизняному ринку присутні 4 типи подібних виробів:

  1. Чавунні – попри те, що чавунні радіатори опалення використовували переважно за часів СРСР, вони все ще є актуальними для тих, хто поціновує їхні сильні якості (довговічність, стійкість до корозії, висотка тепловіддача) і не зважає на певні недоліки (низка швидкість нагріву, велика маса, архаїчний дизайн, складність монтажу).
  2. Алюмінієві – більш сучасний варіант, який стане чудовим рішенням для користувачів, які особливо цінують високий рівень тепловіддачі (для алюмінієвої батареї цей показник є найкращим на ринку), сучасний дизайн, а також стійкість конструкції до ударів + доступний цінник. При цьому не забуваємо про головний мінус алюмінієвих радіаторів опалення – їх виражену схильність до корозії.
  3. Біметалеві – є ще сучаснішим варіантом, який вирізняється більш складною та технічно досконалою конструкцією (всередині алюмінієвих секцій додатково встановлюються сталеві водопровідні канали), завдяки чому такі батареї мають чудові показники теплопровідності, при цьому є стійкими до корозії та простими у монтажу (завдяки легкості алюмінієвих секцій). Єдиним мінусом біметалевого радіатора є його висока ціна.
  4. Сталеві – на сьогодні є найрозповсюдженішими моделями радіаторів опалення (понад 90% ринку), головними перевагами яких є баланс якостей (висока тепловіддача, великий вибір за розмірами та дизайном, простота монтажу, стійкість до корозії тощо), при цьому якість виробу напряму залежить від ціни товару (щоб отримати справді якісний радіатор з усіма сучасними можливостями та перевагами, рекомендовано обирати недешеві моделі від відомих виробників).

Сталеві радіатори опалення в свою чергу бувають 2-х типів – панельними та трубчастими. Крім того, досить популярними є класичні секційні конструкції.

Яку батарею вибрати – панельну, секційну або трубчасту?

Секційні радіатори – це переважно алюмінієві та біметалеві моделі, які складаються з окремих секцій. Їхні переваги – стійкість до високого тиску + нижча ціна + універсальний дизайн. Панельні та трубчасті радіатори є найпопулярнішими на ринку (варіативність справді дуже велика). Вони легкі в установці, стійкі до корозії, мають чудову якість та відповідний цінник. Серед недоліків – неможливість використання у відкритих системах опалення та помітна залежність якості виробу від його ціни.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини