MENU

Терміни підтискає погода: аналітик розповів, якому місту загрожує оточення після Вугледара

194 0

Терміни підтискає погода: аналітик розповів, якому місту загрожує оточення після Вугледара

Експерт Віталій Кононученко повідомив, що РФ атакує з максимальною силою, бо скоро зміниться погода. Він підтвердив, що гарантом успішної оборони не є навіть фортифікації.

Після захоплення міста Вугледар у Донецькій області ЗС РФ рушать далі. Деталями з NV поділився OSINT-аналітик та військовий оглядач Віталій Кононученко, інформує UAINFO.org.

З його слів, ворог може вдатися до спроб оточити Курахове. Місто якраз розташоване між двома напрямками, з яких атакують окупанти, тобто між Вугледаром та Гірником–Українськом–Селидовим.

"І я думаю, що зараз головний намір росіян — це вийти на Курахове ще до настання холодів, до настання поганої погоди. Але у цьому випадку саме ці метеорологічні умови грають на нашу користь", — зазначив експерт.

Читайте також: "Наплив не спадає": окупанти під Селидовим намагаються перерізати трасу постачання ЗСУ, – військовий

Він пояснив, що через місяць настане сезон холоду та дощів. Можливо, це станеться навіть раніше. Така зміна погоди має значно сповільнити просування ЗС РФ.

"Вони це розуміють, зокрема через це намагаються зараз взяти свій максимум і атакувати з тою силою, яка взагалі тільки можлива", — підкреслив Кононученко.

Він підтвердив, що у цьому районі є фортифікації. Однак, зі слів аналітика, досвід показує, що доволі укріплену лінію оборони теж можливо взяти. Коли окупанти застосовують "величезну кількість" КАБів, артилерії та FPV-дронів, ці цілі стають досяжними.

Читайте також: Позиції не утримуються, бо на фронті серйозний дефіцит піхоти, – військовий

"Але, коли в них не буде можливості побудувати свою логістику, коли в них не буде можливості застосовувати велику кількість гусеничної бронетехніки, яка буде грузнути в багні, то це, безумовно, зіграє свою роль", — зауважив оглядач.

Він нагадав, що ЗС РФ проводили свої масштабні атаки або влітку, тобто "за нормальної погоди", або взимку, коли земля була кам’яна.

"Тобто осінь або рання весна для цього не підходить — для масштабних наступів полями. І тому саме на це, на мою думку, сподівання і надія", — додав Кононученко.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини