Росія готувала ядерну ракету Р-30 "Булава" до використання: в мережі з'явився супутниковий знімок
У мережі з’явилось супутникове зображення, на якому можна побачити процес спорядження та підготовки російської міжконтинентальної балістичної ракети Р-30 "Булава". Вона є одним із елементів ядерної тріади РФ та розміщується на атомних підводних крейсерах проєкту 955 "Борей".
Як пише український військовий портал Defence Express, першими на появу зображення звернули увагу російські ресурси. Вони стверджують, що на цьому знімку "засвітили" роботу 12-го Головного управління Міноборони РФ, яке й відповідає за обслуговування ядерного озброєння, передає OBOZ.UA, інформує UAINFO.org.
До цього моменту супутникові зображення, які б демонстрували підготовчі роботи по російських ракетах, які можуть бути носіями ядерної зброї, в публічний простір не потрапляли.
Час та місце подій на знімку достеменно невідомі. Ймовірно, транспортно-пусковий контейнер із самою Р-30 "Булава" (сірого кольору) розміщений в нижньому лівому куті на знімку, також можна побачити наявність кількох машин різного призначення.
Читайте також: Українська зброя може "дістати" близько третини ядерного арсеналу Росії, - Foreign Affairs
"Доволі показово, що самі росіяни навіть не намагаються хоч якось маскуватись, тобто вони навіть демонстративно проводять роботи з підготовки МБР (міжконтинентальної балістичної ракети – Ред.) морського базування, яку ймовірно далі мали би завантажувати на один із атомних підводних крейсерів проєкту 955", – сказано в статті.
Це свідчить про те, що країни Заходу мають змогу постійно моніторити за допомогою супутників процеси, пов’язані з ядерним арсеналом РФ. Росіяни ж демонстративно проводять подібного роду операції, вочевидь із метою психологічного впливу.
Читайте також: Про ядерні випробування Росії. І при чому тут Джон Кеннеді? – Вадим Денисенко
"Тут мова була про стратегічне ядерне озброєння, однак цілком логічно тут можемо припустити, що аналогічні роботи на аеродромах стратегічної авіації РФ відбуваються також під щільним наглядом супутників країн Заходу", – додали в Defence Express.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки