Як правильно знімати сережку з вуха
Вибираючи сережки, люди частіше звертають увагу на дизайн, форму та колірну композицію. Тип застібки покупців часто не цікавить. Такий підхід в результаті може призвести до виникнення складнощів із витяганням нової прикраси з вуха. Щоб уникнути цього, треба заздалегідь навчитися поводитися з усіма поширеними варіантами застібок.
Сережки-гвоздики
Маленькі та охайні ювелірні вироби використовують як повсякденну або святкову прикрасу. Надягати такі сережки золоті просто, але, щоб правильно зняти, треба виконати певну послідовність дій:
• між пальців однієї руки затиснути передню частину виробу;
• другою взятися за «пробку» задньої частини замка;
• витягти її.
Якщо мова йде про гвоздики, які були встановлені під час проколу, то потрібно попередньо ретельно вимити руки, а також обробити вухо засобом для догляду після зняття.
Англійський замок
Із такою застібкою потрібно діяти обережно та не поспішати. Не варто докладати багато зусиль, особливо якщо сережка з золота — метал м'який та легко гнеться. Не слід використовувати нігтьову пластину, бо можна ненавмисно глибоко загнати остов під неї або зламати манікюр. Якщо не виходить зняти, то треба намочити диск в спирті або маслі, покласти його на подушечку великого пальця та спробувати зрушити штифт через диск. Послідовність кроків розстібання:
• затиснути швензель пальцями однієї руки;
• трохи відтягнути його вниз;
• великим пальцем другої руки підняти вгору остов;
• вийняти штифт з отвору в мочці.
Поширена помилка — застосування тільки однієї руки. При такому підході до відкривання вказівний палець поміщають на верх швензеля, а великим підтягають вгору штифт. Так діяти не потрібно, це може призвести до викривлення сережки. Зміна природної форми своєю чергою загрожує заїданням остова в отворі швензеля.
Різновиди каффи
Такі сережки розрізняють по елементу, що фіксує:
• дуга — кріплять за допомогою форми та дужки, що облягає задню частину вушної раковини;
• гвоздик — одну частину сережки вставляють в дірку або в кілька отворів, а іншу кріплять за манжету;
• останню чіпляють за край вуха за допомогою затиску.
У гвоздиків спочатку розстібають всі манжети. Перед ослабленням останнього варто притримати прикрасу, щоб вона не повисла та не відтягнула місце проколу. Якщо ж в конструкції передбачено дугу, спочатку зрушують її, а після вже знімають насаджену на вухо частину сережки. Манжету, що охоплює більшу частину раковини, слід притримати однією рукою, а пальцями другої розвести в сторону стулки фіксатора.
Сережки-петлі
Виділяють два типи сережок-петель. Один ніяк не фіксують зі зворотного кінця, його кріплять на вусі за допомогою довжини швензеля та невеликого заокруглення на ньому (може бути відсутнім). У другого типу кінчик втягається в гачок. Перший варіант знімають легко. Потрібно трохи відтягнути вниз мочку та вийняти з неї прикрасу. При цьому слід уникати різких рухів, бо подовжений швензель від ривка здатний пошкодити вухо.
Сережка-петля з гачком знімається інакше:
• великий палець поміщають на задню частину петлі, а вказівний — на передню;
• сережку злегка стискають (через це скорочується просвіт між стінками петлі);
• подушечкою пальця другої руки опускають вниз гачок;
• виймають з мочки прикрасу так, як у випадку зі звичайною сережкою-петлею.
При здавлюванні прикраси важливо не докладати зусиль, інакше ювелірний виріб дуже швидко деформується.
Сережки — улюблена жіноча прикраса. Якщо поводитися з ними правильно, то ці ювелірні вироби будуть завжди гарними та зручними.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки