Путін планує оголосити про "перемогу", – міністр оборони США
Фото: @SecDef, мережа Х
Російський диктатор Володимир Путін збирається оголосити про "перемогу" у війні з Україною. Про це сказав новий глава Пентагону Піт Гегсет на пресконференції у Варшаві в п’ятницю, 14 лютого, передає Кореспондент, інформує UAINFO.org.
"Що стосується Володимира Путіна, то він збирається оголосити про "перемогу", незважаючи ні на що. Цього можна очікувати, незалежно від того, яким буде результат. На щастя, хоробрість українців і союзників, які стояли поруч з ними, особливо на початку війни, стримувала і перемогла Володимира Путіна від досягнення того, чого він хотів, а це була вся Україна", – заявив міністр.
Гегсет додав, що за столом переговорів із президентом України Володимиром Зеленським і Путіним буде президент США Дональд Трамп.
"Не обов'язково довіряти комусь, щоб вести з ним переговори. Але, як казав Рональд Рейган, якщо ви не довіряєте, вам потрібно перевірити. І тому буде подальша перевірка, щоб гарантувати, що мир, про який би не йшлося в переговорах, буде міцним і довготривалим", – додав він.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
![](/static/imgs/arrow66.png)
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки